Wpis z mikrobloga

To może trochę o jedzeniu, jak zauważyłem nie da się tutaj zjeść tanio niektórych potraw. Nie dostaniesz chińczyka za 2-3f, jak i kebaba. Zwykle wydatek jaki musisz liczyć to 4-6 funtów na jedno danie. Jeśli już takie zamówimy, będzie wielkości "o #!$%@?". Chińczyka którego zamówiliśmy, jedliśmy 2 dni, wychodzi na to, że kebab też będzie na nas czekał - we dwie osoby zjedliśmy jednego i zostało na jeszcze jeden taki posiłek. Uważajcie co zamawiacie, by się nie zmarnowało :)

#szkocja #uk #emigracja pozdrowienia z #dundee
Wapniak - To może trochę o jedzeniu, jak zauważyłem nie da się tutaj zjeść tanio niek...

źródło: comment_FO4sRWoGAcL2f9pmdwzKK30xIEjlRTBV.jpg

Pobierz
  • 19
@Mysiunia_: To się przyzwyczaj bo w UK masz prawdziwą chińską kuchnie a nie to co w Polsce : ) Tutaj nie dostaniesz tych śmiesznych surówek które w Polsce są dodawane bo inaczej przypadkowe Janusze by się oburzyły i tylko wielbiciele tej kuchni by tam jedli :) Swoją drogą znaleźć w Polsce dobre chińskie jedzenie za jakieś rozsądne pieniądze to niezłe wyzwanie. No wiadomo, w UK to też nie jest 100% chińska
@Sergeant_Matt_Baker: nooo, sam kebab z ok 6-7 do tego dodatkowy chlebek, który widać za 0,70, mała sałatka coleslaw za 0,50 też ją widać i dostawa 2f - nie wiem jak oni to policzyli, może ceny na stronie były nieaktualne, bo zapłaciliśmy drożej, tj. 11F za całość - ale opłacało się.