Wpis z mikrobloga

Dumnie stwierdzam, że mam już swojego Nexusa 4 (16GB) od prawie roku. Był to bardzo udany zakup, telefon jest nadal aktualny, sprawdza się w programowaniu oraz codziennym użytku. Szybkość powala, przy zachowaniu piękności Androida, a nie jakieś kafelki.

Noszę go w kieszeni bez żadnych folii, ale nigdy nie trzymam go z jakimkolwiek innym przedmiotem. Ekran zawiera kilkadziesiąt bardzo płytkich rys, które są widoczne dopiero po dokładnym wytarciu ekranu i spojrzeniu pod światło. Są niewidoczne podczas pracy ze smartfonem. Także bardzo duży plus za Gorilla Glass. Miałem przez tydzień poliwęglan na froncie, ale nie da rady z tym żyć. Resztę zalet i wad możecie znaleźć w porównaniach, ode mnie takie informacje które wychodzą po roku użytku :)

Zastanawiam się też nad wartością mojego Nexusa. Został rok gwarancji. Ryski na ekranie jak wyżej opisałem, w użytku niewidoczne. Brak pęknięć, przetarć. Pudełko, paragon. Hm?

#nexus #nexus4 #google #android #smartfon #telefony #tylkonexus
  • 11
@Visher: ja na swoim nexusie 4 mam poliweglan na ekranie, z tylu naklejka z dbrand.com(polecam!) i do tego bumper. Wyglada brzydko, ale telefon mi czasem z reki wypada, a juz widzialem nexusy 4 po upadkach :)