Wpis z mikrobloga

Zamowil ktos #iphone 16 pro w media markt? Wiecie kiedy beda mieli dostepnosc i beda wysylac? Zamowilem w czwartek 19 bo byl dostepny, w piatek poinformowali mnie ze zamowienie wstrzymane ze wzgledu na brak dostepnosc i czekaj
#apple #mediamarkt
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czarendze1r po wstępnym użytkowaniu tak samo/podobnie jak iPhone 14 Pro. Ciężko im coś tu więcej wycisnąć, na pewno na plus jest aparat i te tryby, moim zdaniem fajna opcja. Aczkolwiek w życiu nie przeszedłbym z 14 Pro na 16 Pro gdyby nie to, że poprzedni reklamowałem i zwrócili mi całość kasy (starczyło na kupno 16 pro, bo wyszedł taniej).
  • Odpowiedz
@Ka4az: właśnie się zastanawiam nad zmianą, to będzie moj pierwszy iphone. Wziąłbym pro maxa, ze względu na baterię, ale jednak to już spory kloc, i o ile w domowych warunkach taki ekran pewnie robi robotę, to jednak na rowerze może uwierać w kieszeni, no i latwiej o upadek...
  • Odpowiedz
@Czarendze1r w sumie 6,3 vs 6,9 to nie taka duża różnica. Jeśli faktycznie zależy Ci na baterii to bierz Pro Max, a przetestuj sobie w sklepie jak leży w dłoni, nie powinno być, aż takiego problemu
  • Odpowiedz
@Czarendze1r myślę, że kwestia przyzwyczajenia i się uda. Mam kilku znajomych (w tym baby) co korzystają z Pro Max i początkowo tylko jest „zonk”. Jeśli naprawdę zależy Ci na bagerii to Pro Max jest wręcz wymogiem (niestety).
  • Odpowiedz
@Czarendze1r mój wynik dziś i wczoraj na 16 Pro to 4h 30m SoT do 20% (bo potem ładuje i odkładam). Także no nie jest fantastycznie, ale mi to wystarcza, bo i tak ograniczam użycie telefonu, a ładowanie codziennie jest już dla mnie „normalne”.
  • Odpowiedz