Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Aaale nowa Julka to sztywniara (,) ale na mega plus, że nie była wredna przy tym jak dostali przywilej i chciała zagrać fair
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 11
@wszystkienickijuzzajete: prawda, ale ja osobiście nie czaję tej wykopowej miłości do tej patusiary :D nie wiem co was tak zachwyca i bawi w jej zachowaniu, a oddanie większej ilości czasu w odcinku innym uczestnikom mogłoby wyjść tylko na plus. Teraz to mamy przez 80% czasu jej p---------e o ogrodeczku i łaszenie się do randomowych typów, by tylko przetrwać ¯\(ツ)/¯ no ale co kto lubi
  • Odpowiedz
@Vade: mi sie to podoba, ze wszedl ktos kto poddymia i robi to caly czas, a pozniej bawi sie tym opowiadajac na setkach. tutaj zlapala plusa. czesto tez te zachowania sa komiczne, jak na przyklad podsluchiwanie Wojtka z Julka w sypialni. wie po co tu przyszla, gra w ta gre. wiem, ze czasem przegina i pisalem o tym, dodatkowo po emisji nie probuje sie usprawiedliwiac montazem tylko bierze na klate
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@wszystkienickijuzzajete: coś w tym jest i nie zaprzeczam:) ale jednak mega drażni mnie jej w------e w kosmos ego, serio ani nie jest ładna, ani jakoś wybitnie ciekawa, więc skąd to poczucie, że jest królowa świata? Jej jedyne działanie, to chęć utrzymania się w hotelu i jak widać idzie jej to nieźle, ale szczerze mówiąc jestem już trochę zmęczona oglądaniem tego, bo mam poczucie jakbym podglądała jakieś gimnazjalistki, najładniejsze w wiosce,
  • Odpowiedz
@wszystkienickijuzzajete: jeszcze powiedziała gdzieś że woli jak jej się d--a pali bo coś musi działać i coś się dzieje. Nikt nigdy w HP nie robił tego w taki zabawny sposób i jasno mówiąc o tym że gra chociaż czasem jest wkurzająca ale to pikuś, wolę się wkurzyć na jakąś jej akcje niż oglądać.lezacego Mopa czy skrzeczącego velociraptora 🥴 we wcześniejszych edycjach to ściemniali z vibami relacjami a ta mówi prost
  • Odpowiedz