Wpis z mikrobloga

15 letnie Q7 pewnie z dwóch składane czy coś w ten deseń


@jakubixxx:

Tir przywalił w wiatę przystankową.
Zeskrobali ją na lawetę, zabrali do Zdziśka 'Magika', który po długich trudach wyklepał z niej Audicę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kalwi ta blondi w tle to typowa tępa blondynka. Była roześmiana, że ona o fali i ewakuacji nic nie wie, bo wiadomości nie oglądała. A w domu dwójka małych dzieci. I co ważniejsze? Auto sąsiadów, a nie pakowanie i ewakuacja z dziećmi...
  • Odpowiedz
@Akuzativ94 tyś widział chałupę na wsi. Przecież to jakieś zabudowania gospodarcze, pewnie nieużytkowane. Odezwali się prekariusze z kurników 45 m kwadratowych w kredo na 30 lat xD fragment chałupy to masz z tyłu, z białą elewacją i brązowym dachem.
  • Odpowiedz
@Kalwi: widziałem to na żywo w tv. Najlepsze było jak ta laska w różowym na pytanie redaktora stwierdziła, że się nie ewakuują i stojąc w wodzie po kostki sprawiała wrażenie jakby nie wiedziała co się w ogóle dzieje
  • Odpowiedz
@Wookash071: w jakim k---a leasingu jak to z 12 lat już ma xDDDD plus żeby dostać leasing to trzeba chociaż konto w banku mieć co w przypadku takich fornoli nie jest do końca oczywiste xD
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: Dom mają z drugiej strony drogi. A samochody przepchali w te miejsce bo było najwyżej i żeby ich nie zalało.
W ogóle masa komentarzy dotycząca tej sytuacji nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Trzeba było obejrzeć cały materiał w TV a nie komentować wrzucane zdjęcia.
Mam wrażenie, że na mikroblog zlazła się cała śmietanka z fejsbuka bo poziom komentarzy jest na tym samy poziomie a nawet niżej - żenada.
  • Odpowiedz
@Kalwi Pomijając już samo podejście tych ludzi, to nie wiem o co tu wszystkim na wykopie chodzi. Lepiej całe życie jeździć sejczento, bo tak trzeba, samochód to fanaberia, po co kupować sobie coś lepszego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kalwi: Auto w leasingu z 4 kułkami na masce to prawie jak dorobek życia. A jak sąsiedzi zazdrościli.

Ludziom od posiadania łby r---------a


@Wookash071: a to nie jakieś 15 letnie używane od Niemca za szparagi by sie pokazać i zaleczyć kompleksy? Chałupa jak ktoś napisał, wygląda jak po bombardowaniu w Donbasie xD
  • Odpowiedz