Wpis z mikrobloga

rodzaje życzliwości(2024). jezu ale to było słabe. oczekiwałem czegoś na poziomie biednych istot skoro reżyser i twórca oraz główna rola to to samo. jednak forma jest, przynajmniej dla mnie, odpychająca.
spojlery:
3 historie. powiązane ze sobą? czy to są oddzielne i tylko aktorzy się wymieniają rolami? nie rozumiem sensu, przekazu, koncepcji. już lobster nie był taki porąbany jak rodzaje życzliwości jeśli chodzi o fabułę. a do tego prawie 3h... jestem zawiedziony. być może miałem zbyt wysokie oczekiwania. jestem rozczarowany.
przypomniało mi się, że oglądałem trailer i nie wiedziałem o co będzie chodziło w filmie. po obejrzeniu filmu nadal nie wiem o co w nim chodziło.
czy tylko ja tak miałem xD?

#film #kino #pytanie #kiciochpyta
Castellano - rodzaje życzliwości(2024). jezu ale to było słabe. oczekiwałem czegoś na...

źródło: kind_of_kindness_-_fot5

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Castellano: Najogólniej wszystkie 3 historie opowiadają o pokrzywionych relacjach opartych na bezgranicznym pragnieniu akceptacji i miłości jednej strony oraz chorobliwej potrzebie kontroli strony drugiej. I tak podczas gdy strona uległa jest w stanie poświęcić wszystko by zostać zaakceptowanym, tak strona zaborcza każde odstępstwo od swoich reguł czy wyobrażeń uznaje za zdradę, tym samym wykorzystując to pragnienie akceptacji do uzyskania jeszcze większej podległości, stosując przy tym manipulację emocjonalną ("Zrób to jeśli
  • Odpowiedz