Wpis z mikrobloga

#szarpankizzyciem #szarpanki
Serio ktoś jeszcze wierzy w te baki? xd Z samego kolejnego filmiku kolejny stek bzdur, dowiadujemy się że:
- Był maczety(nie maczeta!) i atakowali ich pionowymi ciosami przez dłuższy czas zanim przyjechała policja - czy ktoś zdaje sobie sprawę jakby wyglądała chociaż jedna taka rana cięta maczetą? xD Chyba, że to maczeta co kebaba tną i stępiona już po całym dniu
- Maczeta doszła aż do móżgu! (1000 innych ciosów na szczęście nie trafił lub zablokował łańcuszek)
- Na początku obudził się dopiero w szpitalu i nic nie pamiętał, teraz z każdym filmikiem są szczegóły jak to, że leją ich zanim policja przyjedzie a potem spisują jakieś laski tylko lol
- Policjantka trzaska drzwiami, bo sie oburzyła !! xD
- Policjantka odpowiada, że nie interesują jej obrażenia brata szarpanego :D
- Wydał na obsługę prawną już 20k :D :D - każdy kto korzystał kiedyś z prawnika wie, że po pierwsze tak to nie działa z płatnością po drugie suma z d--y, bo to przecież niby prosta sprawa :)))

Pewnie coś pominąłem, tylko te bzdety najbardziej utkwiły mi jak maczeta w głowie.

Tak, ktoś pobił go mocno i powinien za to odpowiedzieć, co nie zmienia faktu, że niestety ta historia to jedna wielka bajka i zapraszam wyznawców doktora do konfrontacji, pewnie da się znaleźć takich kwiatków jak wyżej 5 razy więcej.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ImNewHere: Wydaję mi się to dziwne, że jeśli nawet Kebaby ich z kimś pomylili to przypadkiem akurat pobili najbardziej Szarpanke (mizoginia i rasistę) a brat nie ma obrażeń.
Oczywiście nie bronie Turków tylko zastanawiam się co pomija w zeznaniach.
  • Odpowiedz
@Davidozz: To jest idealny, szlachetny i bogobojny człowiek, tylko ma wyjątkowego pecha, że ciągle go atakują złe p0lki i pakole z maczetami. Do tego policjanci (pewnie przekupieni bułą) są na usługach tureckiej mafii kebabowej i ignorują sponiewieranego człowieka.
  • Odpowiedz
@bylem-nieobecny: Narracja, że nic takiego sie nie stało i że Szarpanki się nawalil i przewrócił (te przygłupy serio tak pisały, mimo że gość ciagle wyglądał jak Frankenstein jeszcze tydzień po pobiciu) się niestety posypała, to teraz wjechaly nowe farmazony i insynuacje, że pewnie mu się należało. Jakim zerem trzeba być, by takie rzeczy pisać, niezależnie od osobistych sympatii i antypatii. Hatfu na ryj i do spodu z dziadostwem.

Te małpy
  • Odpowiedz
@schweizer: Jesteś jego adwokatem? Widać, że został pobity i nie twierdzę, że sprawcy nie powinni zostać ukarani, ale wątpię że sam Szarpanki jest taki bez skazy. Uważam, że pomija fragment historii, która jest dla niego niewygodna i mogłaby mu zaszkodzić. Dlaczego tylko on tak mocno oberwał? Zachowanie policji jakby się na niego uwzięli (może się nie uwzięli tylko wysłuchali też drugiej strony konfliktu - jakiś kobiet? Tych które zaczepiali?) i
  • Odpowiedz
@Angelika_S: W tym właśnie rzecz, że gość JEST ofiarą: typ ma pękniętą czaszkę i inne poważne, trwałe obrażenia i niewiele brakowało, by nie było go już wśród nas. Ty swoimi totalnie z d--y wyjętymi spekulacjami rozmywasz ten fakt i usprawiedliwiasz sprawców, którzy go skatowali prawie na śmierć.

To jest absolutnie obrzydliwe, co w tym momencie robisz. I pozostaje mi jedynie życzyć ci, żeby tobie stała się kiedyś podobna krzywda i
  • Odpowiedz
@schweizer: co ty p--------z. chłop wymyślił historię, pomawia różne osoby i instytucje a Ty zarzucasz, że mu nie wierzymy, że dostał w------l. Dostał, widać, ale niewiadomo czy od turka, pakistańca, innego zamszu czy od ławki bo się w-----ł. Albo może dostał od swojego brata który już miał dosyć jego p---------a.

Odwoziłem kiedyś gościa z integracji, n------y w trzy d--y. Z racji, że nie był w stanie wydukać jednego słowa chwilę
  • Odpowiedz
@ImNewHere wcześniej mówił że to jakiś 2 tajniaków mu powiedziało o tej niby mafii kebabowej (w dodatku podobno spotkał się z nimi tylko dzięki rodzinie chyba) a w najnowszym mówił że to był 1 policjant. Coś mi się tu nie zgadza.
  • Odpowiedz