Aktywne Wpisy

Jak jeszcze będą jakieś następne pokolenia i dowiedzą się co się o----------o podczas he he Dawida 19 to stwierdzą że byliśmy na poziomie ameby.
Nie zapraszam do dyskusji
Nie zapraszam do dyskusji
źródło: temp_file1447562614454469840
Pobierz





To zabawne bo ja pamiętam zupełnie inaczej. Wtedy świat jeszcze nie był zepsuty idiokracja a życie wyglądało troszeczkę inaczej.
Ja pamiętam mężczyzn, kobiety, młodzież i dzieci pomagające jak tylko mogą. Powódź w 97 jak mało co bardzo zjednoczyła