Wpis z mikrobloga

Witajcie miraski.

Dzisiaj rano w trakcie robienia śniadania zadzwoniła do mnie pani z T-Mobile z mega super uber ofertą zakupienia jakiegoś tabletu. Na początku grzecznie zapytałem, skąd ma mój nr, na co odpowiedziała, że z jakiejś ogólnopolskiej bazy, do której dodali mnie po wyrażeniu zgody podczas podpisywnia umowy. Mniejsza z tym, że sam fakt udostępniania numerów innym sieciom jest wg mnie co najmniej dziwny i po tym hajs może się nie zgadzać. Ale przejdźmy do najważniejszego. Kobieta podczas rozmowy, chociaż bardziej właściwym słowem byłby monolog, super zachwalała ten tablet i gdy skończyła kolejną turę lania wody nie pytała się, czy ta oferta mnie interesuje, tylko z miejsca prosiło podanie adresu. Po 10 minutach trochę poirytowany i głodny wszedłem jej w słowo i przerwałem tą bezsensowną rozmowę.

Najbardziej rozwala mnie ta taktyka, że od razu przechodzą do podania adresu wysyłki. Widać coraz nowsze techniki mają w telemarketingu.

#gorzkiezale #tmobile #tablet
  • 3
@SharpPython: do mnie dzwoniła Pani z pytaniem czy mój numer jest zastrzeżony bo chciała zadać kilka pytań. Powiedziałam, że tak więc się wyłączyła. Za chwilę zadzwonił kolejny numer ZASTRZEŻONY i Pani (już inna) poinformowała mnie, że dzwoni do mnie ponieważ mój numer został wylosowany w bazie numerów zastrzeżonych i chciała zadać mi kilka pytań.

Powiedziałam, że mój numer nie jest zastrzeżony i się wyłączyłam.

#heheszki #cwanabestia