Wpis z mikrobloga

Mój nowy osobisty rekord - ale i tak zostałem z tyłu, za mało w to maniaczę.

Dwie uwagi:

1. Mogliby dać więcej map.

2. Mogliby poprawić interfejs rysowania tras, by nie tworzyło tuneli tam, gdzie ich nie potrzeba - na tym skrinie na lewym brzegu nie mogłem połączyć najniższego trójkąta z "przewróconym" kwadratem, bo linia zahaczała o meander rzeki i krzyczało, że nie ma tuneli...

#minimetro
Emes91 - Mój nowy osobisty rekord - ale i tak zostałem z tyłu, za mało w to maniaczę....

źródło: comment_ory3zM8kAWW1fv5yadGGDtLWgeSGy3UL.jpg

Pobierz
  • 5
@Emes91: Z tymi tunelami gdzie ich nie to faktycznie spieprzyli robotę, ja dzisiaj miałem podobną sytuację z tym, że w prawym górnym rogu powyżej tego wystającego z wody półksiężyca wysrało mi koło a tuneli brak i linie padły przez to, bo miałem 1400 coś pasażerów a upgrade po 1500 i nie poszło mi #przegryw.
@Emes91: Co do tych meandrów - w późniejszych wersjach będzie chyba można złapać linię i zmienić jej bieg. Jak na razie można tylko chwycić, ale po przesunięciu i puszczeniu wraca z powrotem do pierwotnego stanu. Spróbuj kliknąć na linię pomiędzy stacjami, przydatne to jest kiedy chcesz odłączyć stację gdzieś w środku bez zdejmowania linii ;)