Wpis z mikrobloga

@sontur czy ja wiem... W Polsce nie ma aż tak źle ale pytanie gdzie się wybierasz. My byliśmy w takiej miejscowości, że płaciliśmy za łebka od około 34-40pln do 55. Żeby rozwalić kasę wystarczyło faktycznie pójść tylko na plażę i kupić frytki+p--o...
  • Odpowiedz
32 zł za prosty obiad z widokiem na morze, przy pięknej pogodzie. Kolejny dowód na to, że gastro w Polsce to odklejka


@sontur: Pytanie tylko jak z jakością potraw serwowanych w tej knajpie? Być może wybrali najtańszą z możliwych, żeby nie zrujnować sobie budżetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cukjer: ależ ona jest durna. Nie musi prosić o wolne, cały czas to podkreśla, a mimo to zapierdziela cały czas w pracy naganiając kolejnych idiotów. Sama sobie przeczy non stop.
  • Odpowiedz
@cukjer 32 zł za prosty obiad z widokiem na morze, przy pięknej pogodzie. Kolejny dowód na to, że gastro w Polsce to odklejka


@sontur: ogólnie jak byłem w Grecji niedawno, potem Chorwacja, potem Hiszpania to cały czas jadłem taniej/na poziomie cen w Polsce. I to nie w spelunach tylko normalnych restauracjach w dobrej lokalizacji. Oczywiście wykopki wtedy pisały, że jadam w syfie w barach mlecznych i nikt tam nie
  • Odpowiedz
@cukjer: mnie to dziwi że wam się nie nudzi śmianie się z nich. Przecież to jest takie przewidywalne co oni będą robić, zero zaskoczenia, w kółko to samo. Z drugiej strony trzeba piętnować sekty, ale skąd wy macie tyle pasji do tego to ja nie wiem
  • Odpowiedz