Wpis z mikrobloga

Jeśli myślisz, że przeciętny Amerykanin orientuje się w realiach Europy Środkowo-Wschodniej i kojarzy Orbana i jego politykę, to... się grubo mylisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) my możemy się ekscytować tą wypowiedzią, ale to mniej więcej tak, jakby w polskiej debacie któryś z kandydatów wspomniał premiera jakiegoś egzotycznego kraju typu, nie wiem, Indie.
  • Odpowiedz
@Horkheimer: to zależy gdzie i kto,na początku wojny byłem w Dallas i goście na uberze pytali skąd jestem a jak wiedzieli że z Polski to rozmowa schodziła na wojnę i rozróżniali Państwa i kto jest z kim. Oczywiście jechali po putinie jak szmacie. O Orbana i węgry nie pytałem ale w sumie to jest dobry papierek lakmusowy.
  • Odpowiedz
O jezu, Trump cytuje Orbana jako autorytet. Jego trud skończon xD


@MarianoaItaliano: Orban który odebrał władzę Węgierkim komunistom i który produkuje b--ń dla Ukrainy jest zły.
Biden który wycofał sankcję na Nordstream jest dobry.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: ale maja obok norwegie i rury do nich od c---a rur bezposrednio na zloza na shelfie norweskim

trzeba sie sporo natrudzic zeby kupowac od ruskich a nie z norwegi przy takim ustawieniu dodatkowo majac jedna z najwkieszych firm wydobyczwych na swicie i setki licencji na zloza na calym swiecie

Węgrzy nie

wiec to nie kwestia braku dostepu tylko chec wspierania putina
alahakbar - @MarianoaItaliano: ale maja obok norwegie i rury do nich od c---a rur bez...

źródło: european-gas-supply-diw[1]

Pobierz
  • Odpowiedz