Wpis z mikrobloga

@sower: Ok, zapytam tutaj, co za różnica:

Czemu niektóre sektory, jak R, X, Z, G, L czy K są w całości zarezerwowane, chociaż to dopiero pierwszy dzień sprzedaży biletów dla Klubu Kibica? W szczególności zastanawia mnie np. "R", gdzie podobny do niego sektor "O" jest dla kontrastu prawie cały wolny. Rezerwacja dla gości czy ktoś się zmówił po prostu że siada taką grupą w jednym sektorze? Czy to jakiś klub kibicowski
@krzeslo: chętnie odpowiedziałbym na Twoje pytanie ale nie mogę bo organizatorem tego meczu jest PZPN i to on ustala swoje zasady. Jakbyś szedł na Lechię na sektor R to byś nie miał żadego problemu ale z racji ,że jest to mecz reprezentacji to reguły są już inne.
@sower: Wiem, że istnieje, Właśnie trwa przedsprzedaż biletów tylko dla posiadaczy karty. Tylko że każdy kto ma wykupiony przez członka klubu bilet musi też być członkiem klubu. a jeśli chcę zaprosić kolegę tudzież koleżankę na mecz, to takiej karty nie warto wyrabiać. Za parę dni rusza sprzedaż otwarta i właśnie na nią czekam. A pytanie mnie tylko po prostu zastanawiało.
@krzeslo: większego znaczenia nie ma, z każdego miejsca widać dobrze. Miałem karnet na samej górze dolnej trybuny na samym środku i było ok. Na reprezentacji byłem na górnej trybunie i też super się oglądało. Największe wrażenie zrobiło na mnie siedzenie w pierwszym rzędzie i odgladanie dynamiki gry i przebiegających prawie na wyciągnięcie ręki piłkarzy. Jak nie mam karnetu, to przeważnie wykupuje miejscówkę w połowie dolnych trybun.