Wpis z mikrobloga

#pomocwszpitalu
Mirki, moja mama miała przeszczep nerki i na wiele tygodni wylądowała w szpitalu z dala od domu. Po swoim własnym doświadczeniu, utworzyła akcję która pomaga hospitalizowanym w całej Polsce (jest już wielu wolontariuszy).
Gdyby ktoś z was lub waszych bliskich potrzebował pomocy ze sprawunkami w szpitalu, lub sam chce zostać wolontariuszem to pamiętajcie o tej inicjatywie :)

https://moje-nerki.pl/pomoc-w-szpitalu-2/
MerenRe - #pomocwszpitalu
Mirki, moja mama miała przeszczep nerki i na wiele tygodni ...

źródło: temp_file6959653250222980226

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MerenRe: Może wrzucić znalezisko w temacie?
Na mirko zaraz spłynie niezauważone.
Wydaje mi się, że jako znalezisko miało by okazję się przebić. (Sam chętnie bym wykopał)
  • Odpowiedz
@MerenRe: Szkoda tylko że akcja zamyka się na wąskiej grupie osób. Inni ludzie chorujący na straszne choroby po kraju rozrzucenie względem swojego zamieszkania. Tym bardziej jak ktoś jak ja pochodzi z wiochy. Do ojca który miał raka miałem minimum 3h drogi w jedną stronę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Prim0 dlaczego na waskiej grupie osób? Akcja zaczęła się w środowisku transplantologi nerek - ale pomoc udzielana jest każdemu na terenie całej Polski. Ci od nerek wiedzą o akcji, chce żeby pozostali pacjenci też wiedzieli. Chyba ze dwa razy ktoś zgłosił się do mojej mamy z onkologii, jednak zdecydowanie więcej jest przypadków nefrologicznych.
  • Odpowiedz