Wpis z mikrobloga

@Assire_var_Anahid: no ale dobrze jest mieć informację drogową, np. że wypadek był albo gdzie policja może stać. google maps teraz też pokazuje ile gdzie można jechać, więc w razie gdybyś się zagapił na znaki, to możesz sobie to podejrzeć, chociaż nie zawsze działa to dobrze i zdarzają się błędy. ja zawsze jeżdżę na nawigacji
  • Odpowiedz
@Assire_var_Anahid: najbardziej w-----a jak Google Maps udaje że nie pamięta adresu, który właśnie wklepuję po raz setny. Zawsze najpierw w propozycjach podpowiada nie ten adres co trzeba i muszę wszystko wpisywać ręcznie do końca, nosz k---a mać
  • Odpowiedz
@Assire_var_Anahid: miałem kumpla co 3 lata jeździł po Warszawie w dostawczaku i nie znał połozenia żadnej ulicy bo ciągle na GPS.


@rafal-heros: to jest ten minus ciągłej jazdy na GPS, umysł się rozleniwia i nie uczy się tras.

@Assire_var_Anahid: Ja odpalam mapy zeby widziec z jaka maksymalna predkoscia moge wejsc
  • Odpowiedz
@Darek08: @Arboree to niepamiętanie najczęściej wpisywanego adresu też mnie wpienia, czy ktoś to tetuje? :> (cieszę się widzieć że są inni z tym samym problemem, bo więszkość usług jest wg mnie popsutych, ale podobno to ja mam dziwne oczekiwania).
Ale może być gorzej, wpisujesz cały adres poprawnie, a pokazuje lokację po drugiej stronie miasta, zupełnie bez sensu. I wiesz że ulica X jest obok, a nie 15 km dalej,
  • Odpowiedz