Wpis z mikrobloga

Nareszcie :D E6 Kafka jako 100% f2p. SW ciągle E3 no i nie wiem w sumie czy trzymać na nią (a pewnie zaraz też będzie mieć reruna, skoro Kafka jest) czy pulnąć light cona dla Kafki (tylko S1 mi chyba nic nie daje jak mam GNSW S5), albo może nawet Black Swan... Tyle że BS niespecjalnie mi się podoba i pod względem designu i charakteru :v Ruan Mei, przykładowo, nie pulnę nigdy, choćby mnie przypalali ogniem. Tępa dzida.

Feixiao niezła sexuwa, ale nie wiem, trochę mi psuje plany, pojawia się nagle i chce moje kryształki. Chyba wolałbym Yunli, jak miałbym brać kogoś nowego. Topaz dobra d----a, ale robi dla IPC, więc też tak trochę ehh.

W każdym razie no, całkiem happy, poszło ledwie 170 pulli :3

#honkaistarrail #anime
PiersKurczaka - Nareszcie :D E6 Kafka jako 100% f2p. SW ciągle E3 no i nie wiem w sum...

źródło: Screenshot_20240910-070508

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Wracając do tematu, pulłem jej lc, przegrałem 75/25, ale wpadł sig brońci xD Będzie dla sparkle. A miałem dylemat czy brać to z shopa czy nie. No to się dylemat sam rozwiązał xD Tego kafkowego dociągnąłem też.

Do tego gui wpadła z E5 na E6, no i Resolution z S1 na S5. Jestem małą szczęśliwą fasolką.
  • Odpowiedz