Wpis z mikrobloga

@medix tez mam tego tropicala i jak aksy nie zjedza o wtedy robi sie taka ciapa bo sie rozpuszcza wodzie wiec po prostu najlepiej wylawiac niezjedzona karme zanim sie zrobi takie mazidlo
  • Odpowiedz
@medix: Nie chcę Cię martwić ale Twoje axy będą chorować… masz w zbiorniku pełno kamieni które one jedzą a potem nie mogą ich wydalić. To nie jest dla nich dobre podłoże.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@daddyissues_ to jakie podloze jest najlepsze? juz slyszalem kilka wersji, ze duze bo nie zjedza, ze male bo jak zjedza to sie nic nie stanie, ze takie bo srakie, ze jednak do 2mm bo jak sie w----e wieksze to zostaje ayf miexzy nimi, ja juz sam nie wiem
  • Odpowiedz
@medix: Smocza Mama która tu kiedyś była ma super grupę na fb. Jeśli go nie masz to trudno ale są tam mega świetne porady i konsekwencje nie stosowania się do nich. Sporo axów trafia do niej z kamieniami w brzuchu. Niestety potem zdychają z głodu. Wrzucam Ci tipa z jej poradnika bo przez jej ręce przeszło z milion smoków więc wie jak o nie dbać i je leczyć (
daddyissues_ - @medix: Smocza Mama która tu kiedyś była ma super grupę na fb. Jeśli g...

źródło: IMG_7763

Pobierz
  • Odpowiedz
@medix: Z tego co kojarzę to chyba dość zimniej wody potrzebują. Zadałeś o chłodzenie (w upały p--------e). Sam mam małe akwarium morskie i musiałem kupić do pokoju przenośną klimę żeby się rybki i korale nie ugotowały.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sawa_N_marS tak sobie radze, dopoki nie kupie im akwa na 200-300L i chlodziarki, ale teraz sa jeszcze male i przez jakis czas musza wytrzymac, a to akwa to jakies 100L
  • Odpowiedz
@medix: To zamiast lodu lepiej chyba te żelowe wkłady do lodówek turystycznych. Nie będą parametrów wody zmieniać (jak je opłuczesz w wodzie demi zanim wrzucisz do akwa)
  • Odpowiedz