Wpis z mikrobloga

halo @sawardega

Na streamie poruszyłes temat Katarzyny Necel-Stempin. Jak slusznie zauwazyles mimo posady prawniczki fame, byla przewodniczącą komisji podczas loterii. Co ciekawe, nie pierwszy raz. Była już nią podczas poprzedniej loterii fame x bungee. Chyba bardzo muszą ją lubić i ma niesamowite zdolności, bo to nie wszystko. Była również komisją jury odpowiedzialną za wskazanie zwycięzcy auta w konkursie bungee z fame autozadarmo.pl. Dowód w regulaminie który jest cały czas dostępny na stronie: https://autozadarmo.pl/regulamin Paragraf 8, podpunkt 1.

Babka orkiestra, prawniczka federacji, czuwa nad poprawnością loterii a i zwycięzcę auta wybierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma
Davczo - halo @sawardega 

Na streamie poruszyłes temat Katarzyny Necel-Stempin. Jak ...

źródło: katarzyna

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Davczo: w sumie to trochę p------e że loterie za 10 czy ile milionów i nie ma jakiegoś urzędnika państwowego tylko sami swoi którzy wierzą sobie na słowo. W urzędzie skarbowym przecież za jedną fakturę możesz mieć p--------e
  • Odpowiedz
  • 1
@ziko100: tak samo ten konkurs z autem za darmo. Zrobiłem specjalnie stronę pod ten konkurs, sporo czasu poświęciłem, a co ciekawe nawet jak pokazują statystyki szanowna komisja nie weszła na stronę XD Wydaje mi się ze od środka też tam coś ciekawego mogłoby wyjść
  • Odpowiedz