Wpis z mikrobloga

Jak Lewy skończy karierę to pewnie Bayern mu nawet bombonierki nie wyśle xD

#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Tymczas0wy: nie no, kupę lat jednak tam był i dużo dla klubu zrobił. Drugi strzelec w historii. Odszedł w słabym stylu, ale dla mnie najemnik to ktoś pokroju Osimhena.
  • Odpowiedz
@jacas: rozmawiałem z kilkoma Niemcami kibicujących Bayernowi na temat Lewego i jeden stwierdził, że ich naród aż tak łatwo zagranicznych piłkarzy nie mianuje legendami, ale lewego długo nie zapomną bo przyszedł i współtworzył bardzo dobry Bayern robiąc swoje, to bardzo praktyczni ludzie są
  • Odpowiedz
  • 173
Odszedł w słabym stylu


@jacas: w słabym stylu to była propozycja przedłużenia kontraktu zaledwie o rok i zmniejszenie pensji gościowi, który nastukał właśnie 41 goli w lidze, która ma 18 drużyn, a nie 20. W dodatku Bayern dostał 50 mln euro za gościa, któremu kończył się kontrakt za rok i nie dostaliby nawet centa, więc o jakim odejściu w słabym stylu mówimy?!
  • Odpowiedz
@hiszpanskizdobywca: dokładnie. Warto też wspomnieć, że zasłaniali się tym, że graczom po 30. nie dają dłuższych kontraktów, a w zeszłym roku 30-letniemu Kane'owi, którego sprowadzili za 100 mln euro (5 lat grania Lewego) dali wyższą pensję niż Lewemu i kontrakt na 4 lata.

Słabo. Ale nigdy nie lubiłem tego klubu.
  • Odpowiedz
@hiszpanskizdobywca: @Rubbik najśmieszniejsze jest to, że przez ponad rok Kane nie jest w stanie wypowiedzieć zdania po niemiecku, który jest z tej samej rodziny językowej co angielski i im wzajemnie relatywnie łatwo nauczyć się swoich języków, a Lewy po roku udzielał już wywiadów po hiszpańsku...
  • Odpowiedz