Wpis z mikrobloga

Mam siostrę o 4 lata od siebie młodszą i no nie wmówicie mi, że takie pisanie do 15stki, a tym bardziej 14stki jest normalne i jeszcze wysyłanie chujów kiedy tego nie chce. Dla mnie wtedy takie dziewczynki były jeszcze dziećmi i nie zapraszam do dyskusji.

#famemma
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja nie rozumiem jak można lubić dzieci, nie w kontekście PDF tylko ogólnie, drą ryja i są głupie.


@alfabeto: zacznijmy od tego ze dziecko 14, 15 lat po prostu śmierdzi xd wtedy masz burze hormonalne, cialo sie przeksztalca w meskie / żeńskie no paskudne to jest , pocenie sie wzrasta o 300% no paskudne to jest, ble
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: Moje gimnazjum było połączone z licem, widok 14 latki z 18 czy 19 latkiem nie był niczym dziwnym a nauczyciele na to nie reagowali i nie robili nikomu o to problemów mimo ze byli świadomi tego co sie dzieje. Szkoła pedofili?
  • Odpowiedz
  • 0
@programista_wykopek no jakby nie było małolaty z podbazy kiedyś nie dzieliły się swoimi nagimi filmikami z kolegami z klasy. Rodzice po wezwaniu do szkoly się nawet za bardzo nie przejęli.
Raz że nie było to możliwe, dwa seksualizacja dzieciaków od najmłodszych lat nie była taka powszechna i "akceptowalna", teraz masz p---o na każde zawołanie, of, showupy.
K-------e raczej byli pietnowani a teraz to supporterzy s-x workerek etc.
  • Odpowiedz
@BaRi: Chłopie któy ty jesteś rocznik? Ja połowa lat 90' i u mnie w gimbazie wysyłaliśmy sobie filmiki przez bluetooth ja na starą nokie ale już z kolorowym wyświetlaczem jak typiara pali cygaro tzipom. Po za tym były red tuby kategorie wild jak puszczali fajerwerki z odbytu i do odbytu. Dla mnie to jest śmieszne takie gadanie. Jak wasi rodzice i moi też. A showup jest od 2011 to sobie
  • Odpowiedz
@BaRi to mnie sie wydaje kwestia tego ze za moich czasow gimbazy te telefoniki to taka ch*jnia była jesli chodzi o aparaty ze nikt nie nagrywal bo i tak pixeloza by była. Były telefony typu k800 czy n95 ale to pojedyncze przypadki mieli - banany. One też średnie do nagrywania byly (musiałoby być dobre światło) No i nie bylo kultu socjali jakie jest teraz
  • Odpowiedz