Wpis z mikrobloga

Mam siostrę o 4 lata od siebie młodszą i no nie wmówicie mi, że takie pisanie do 15stki, a tym bardziej 14stki jest normalne i jeszcze wysyłanie chujów kiedy tego nie chce. Dla mnie wtedy takie dziewczynki były jeszcze dziećmi i nie zapraszam do dyskusji.

#famemma
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alfabeto: Najczęściej robią to osoby niepewne siebie, z kompleksami. Do dorosłej kobiety nie napiszą, bo się wstydzą lub boją odrzucenia, ale przy dziecku czują się pewniej, mając w głowie, że to nie jest rówieśnik, i mogą wciskać kity oraz udawać kogoś, w co dorosła osoba by nie uwierzyła, na przykład że są mistrzami Śląska w MMA.
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: lepiej żebyś się nie dowiedzial o czym rozmawiają takie 14, 15-latki. Pamiętam jak w moich czasach przedunijnych potrafily byc wyuzdane i kręcic z chlopami 10 lat starszymi opowiadac o przebijaniu blony dziewiczej etc... A co dopiero teraz, w czasie socjali, parcia na s--s i ogolnej degrengolady. I nie chodzilem do jakichs patusiarskich szkol tylko raczej do tych z przyzwoitych dzielnic.

@alfabeto @zirkak @programista_wykopek @Sosa_Savage:
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: Nawet jak się miało 14 lat to rówieśniczki nie były tak atrakcyjne 20 letnie aktorki itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwię się że licealista/student podrywa małolatę z podbazy, chyba tylko w pato środowiskach czy u cyganów były takie pary.
  • Odpowiedz
@programista_wykopek: ale co masz mnie zaskakiwać jak wiem, że się zmieniło, było więcej normalnych dziewczyn nie przesiąknietych instagramami i tiktokami. Dziewczyny słuchały różnej muzy, należały do różnych subkultur, a dzisiaj obojetnie czy jest jesieniara, alternatywka czy ciul wie czym sluchają hip hopu.
@PZt37: To tez ciekawa sprawa, bo jak jestem chlopem i masz te powiedzmy 12-19 lat to z reguly bardziej podobaja sie starsze dziewczyny. Dopiero po 20
  • Odpowiedz
@SergiuszZymelka: Zgodzę się z tobą. Byłem kiedyś z przyjacielem odebrać jego siostrę z urodzin koleżanki o późnej porze i to, co zobaczyłem oraz usłyszałem od, de facto, dzieci, dosłownie mnie powaliło. W ich wieku organizowałem urodziny w McDonaldzie, a teraz takie imprezy są pełne alkoholu i innych substancji, a temat seksu też nie jest im obcy. Naprawdę chore czasy. Wszystko jest ukartowane tak, żeby rodzice się nie dowiedzieli – klasyk:
  • Odpowiedz
Mam siostrę o 4 lata od siebie młodszą i no nie wmówicie mi, że takie pisanie do 15stki, a tym bardziej 14stki jest normalne i


@PogromcaPatusow: oczywiście, ze nie. Ja twierdzę, że boxdel to nie pdf tylko stulejarz, którego laski w jego wieku olewały ale 14 czy 15 same do niego pisały bo był popularny a jak wiadomo takie dzieci to kręci, pogadać z swoim idolem.
I kolejna sprawa, też
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow: nadal 1000x gorszy jest stuu który nie tylko wysyłał fotki, ale wręcz grzmocił dzieci + dubiel, który te dzieci mu załatwiał. No k---a chłopy dosypywały dzieciom coś do alkoholu, potem je grzmocili a Ty przeżywasz jakiegoś dick pic'a...
  • Odpowiedz