Wpis z mikrobloga

#famemma wgl mam rozkminę. Wardęga powiedział, że jeśli chciałby wrócić do internetu, to musi wyjaśnić Boxdela bo ten go atakował w filmach. Prawda jest, że nie musiał wracać a działać z ukrycia z prokuratorem, teraz pokazuje wszystkie swoje ruchy w necie. Dlaczego? Aby inni dawali informacje publicznie? Brak atencji? Usunięcie baxtona z internetu w ramach zemsty? Dlaczego tak naprawdę wrócił? Baxton i fame też nieźle grają na przeczekanie, a w dużych mediach nic. Tak naprawdę jestem tu za Wardęgą bo mnie nie obchodzi czy boxdel trafi do aresztu czy nie, to jednostka szkodliwa dla społeczeństwa i powinien zostać scancellowany.
Symmachus - #famemma wgl mam rozkminę. Wardęga powiedział, że jeśli chciałby wrócić d...

źródło: temp_file9109260248633553358

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Symmachus: nigdzie nie trafi bo nie ma dowodow twardych na nic a jak juz dostanie jakies zawiasy jest typem nie karanym wiec zapomnij :] A szeryf po prostu lubi atencje i hajs
  • Odpowiedz
  • 0
@topx918 dokładnie chyba że z pozwu cywilnego o odszkodowanie co się nigdy nie zdarzy. Wardęga nie bez przyczyny gada na każdym streamie że się o siebie boi czy inne paranoje bo to dobra podkładka pod pozew o zastraszanie, ale pewnie cywilny a nie karny bo prokuratora już by wszczęła postępowanie a nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz
przeciez wiadomo, że po tym jak fame go szantazował i innych zachowaniach z ich strony bedzie chcial sie zemscic to chb logiczne
  • Odpowiedz