Wpis z mikrobloga

#famemma
Ten pulpet wystawił człowieka którego nazywał przyjacielem tylko żeby osłabić ataki na siebie samego.
Człowieka który ma rodzinę i dzieci. Afera toczy się o zdradę partnerki z PEŁNOLETNIĄ dziewczyną. Słabe zachowanie Izaaka ale tak naprawdę co nas to obchodzi?
Niema bardziej obrzydliwej osoby w polskim internecie (no chyba że ten szon srający do skarpet @NatalieWayne której wstydzi się rodzina).
Ha tfu na niego.
alejaktotakto - #famemma 
Ten pulpet wystawił człowieka którego nazywał przyjacielem ...

źródło: temp_file475202812054655614

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marco555: typ ma starego policjanta, a się wozi z kibolem i chodzi w koszulce "wszyscy policjanci to śmiecie" xD jakbym miał takiego dzieciaka, to też bym się wstydził
  • Odpowiedz
@marv0oo: Dla mnie jak ktoś ma ojca policjanta nie znaczy że nie może się bujać w kibolem LECZ on wręcz się wstydzi ojca co jest karygodne mimo wszystko, np. sytuacja z live kiedy opowiedział tylko o pracy w górnictwie ojca ale co było dalej już nie powiedział.
  • Odpowiedz
że nie może się bujać w kibolem


@marco555: no fajnie, bujasz się z typem który gada "każdy pies to k---a", każdy czyli nazywa twojego ojca k---ą xD
No nie, jak szanujesz ojca, to mając starego policjanta, nie bujasz się z kibolstwem. Tyle
  • Odpowiedz
@marv0oo: Dobrze, ale jeżeli masz rodzinę w policji a nie podoba ci się ich działanie lub z pewnego powodu jesteś po drogiej stronie (zdarzają się takie przypadki) to czy ogólna obraza policji lub losowe HWDP przy kumplach jest czymś bardzo złym i nietaktownym? No nie wiem ja po prostu uważam że nie, jednakże ogólne uderzenie w Ojca lub matkę, co uprawia baxston wstydząc się ich, jest już czymś złym.
  • Odpowiedz
to czy ogólna obraza policji lub losowe HWDP przy kumplach jest czymś bardzo złym i nietaktownym?


@marco555: tak. K---a gościu - typ mówi WSZYSTKIE psy to k---y. Wszystkie czyli np. twój ojciec policjant też. Typ wyraźnie obraża ci ojca.
  • Odpowiedz
  • 3
@NatalieWayne mnie się wstydzi Twój stary? Przecież każdy sąsiad się z niego śmieje :) jak myślisz czemu się kolegom nie chwali córka?? Porażka totalna,pewnie by wolał żebyś się nie urodziła. Przykre mega.
  • Odpowiedz