Wpis z mikrobloga

Co Was denerwuje w ludziach? Chodzi mi o takie rzeczy, z którymi się spotykacie relatywnie często, ale niekoniecznie są to jakieś bardzo poważne rzeczy, mogą to też być pierdoły.

Mnie denerwują następujące rzeczy:
- oszczane, brudne deski w miejscach publicznych, osrane kible - posprzątaj po sobie
- błędy ortograficzne - o ile rozumiem popełniać pojedyncze błędy, to nie pojmuję faktu, że niektórzy ludzie mają ponad 30 lat a notorycznie walą błędami jakby się dopiero zaczęli uczyć języka. A znam takie osoby.
- spacje przy znakach interpunkcyjnych - to zasługuje na osobny podpunkt. Nie mam pojęcia skąd wśród naprawdę wielu ludzi wzięła się mania dodawania spacji przed znakami zapytania, kropkami czy przed wykrzyknikami. Okropnie to kuje w oczy.
- przerywanie innym - jest mnóstwo ludzi, którzy po prostu chamsko w---------ą się w połowie zdania. O ile czasami to wyjdzie naturalnie, np. wiesz co ktoś chce powiedzieć i automatycznie mu odpowiadasz, to sporo ludzi po prostu nie daje dokończyć myśli. Z niektórymi nie da się ani nie chce się rozmawiać przez to.
- bycie niemiłym, chamskim - szczególnie spotykanie w jakichś urzędach, u lekarzy, ale też wszędzie indziej. Ludzie potrafią być chujami i zachowywać się jakbyś im zrobił krzywdę, mimo, że widzą Cię od 10 sekund.
- bycie przemądrzałym, wywyższającym się - wystarczy wejść w sekcję komentarzy pod filmikami typu Matura to bzdura, aby zobaczyć ilu ludzi uważa się za wybitne, inteligentne jednostki, jednocześnie nie potrafiąc zrozumieć, że te filmiki są tak wyedytowane, żeby właśnie wyglądało tak, jakby cała młodzież była głupia. Ilość boomerów, która regularnie robi w gacie pod takimi filmikami jest naprawdę ogromna. Poza tym każdy może czegoś nie wiedzieć.
- wszelkiego rodzaju egoizm, brak zwracania uwagi na innych - ile razy idąc po sklepie muszę ludziom samemu odsuwać wózki, bo ustawiają się tak, jakby byli jedynymi osobami w sklepie. Wózek na środku, oni stoją przy regale i 0 przejścia a co dopiero przejazdu, jeśli sam mam wózek. Ja rozumiem mieć w dupie innych i żyć swoim życiem, ale fajnie traktować innych tak, jakbyśmy chcieli my być traktowani. Odstaw ten wózek na bok, zrób miejsce jak się zatrzymujesz. To samo hulajnogi elektryczne na środku chodników, czy ci ludzie w ogóle myślą? Co taka osoba ma w głowie?

Mam mnóstwo innych takich punktów, ale zastanawiam się co Was denerwuje w ludziach? Może sam w czymś jestem tym w----------m ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plucie na ziemie


@MegaSprawiedliwosc666: Tu chętnie się wypowiem, bo czasami mi się zdarza, więc mogę być tym zjebem.

Osobiście czasami mam pewnego rodzaju flegmę w gardle, którą po prostu wolę wypluć, bo mam wrażenie, że łykając ją ciągle mi tam zalega. Nie mam żadnego wytłumaczenia medycznego, może to być p---------e, ale po prostu czuję wtedy taką potrzebę. Jednak jak już to robię, to często się rozglądam, czy nie ma obserwatorów
  • Odpowiedz