Wpis z mikrobloga

@trippieatplay: Bo jego pierwszy wpis o niepodawaniu bakstonowi ręki był ludzkim, spontanicznym ruchem. Chwilę później odezwał się w Pasternaku biznesmen i przeliczył $$$ stwierdzając, że nieopłacalne dla federacji byłoby się pozbycie go.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: wiesz co, nie mam pojęcia czy to ich wspólne dzieci bo oni są razem od 2018 roku ...może to jego dzieci z pierwszego małżeństwa bo tak jakoś wiekowo nie pasują do daty na zdjęciu aby to były ich dzieci skoro są razem od 2018 roku,
  • Odpowiedz
@login001: Ale ten chłopak to czysty pasternak a dziewczynka mega podobna do niej. Może każde przyszło z swoim bagażem? nie wiem bo w sumie to ich życie prywatne mnie nie interesuje, tak tylko chciałem zaznaczyć.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: jasne, wiemy o co chodzi - nieważne czyje dzieci ale skoro ktoś ma dzieci to tym bardziej winien zdawać sobie sprawę ile złego robią pdf i tym bardziej trzeba oficjalnie zaprotestować w obronie wszystkich dzieci. Jak ktoś ma ciągoty to małolatek to wiadomo,że z tego się nie wyrasta.
  • Odpowiedz
Jak ktoś ma ciągoty to małolatek to wiadomo,że z tego się nie wyrasta.


@login001: zgoda. Tyle, że według mnie boxdel nie miał ciągot do małolatek tylko po prostu dziewczyny w jego wieku miały w dupie piwniczków grających w gierki. To trochę tak jak mój kumpel co w wieku 20-22 lat jeszcze nie zaruchał i w końcu poszedł z loszką 80-90kg. A wcale go takie nie pociągały.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: ale on w tym czasie raczej osiągnął jakiś sukces i to mogło powodować większe tez powodzenie wśród 14-15 ,tych ładnych też. Z tą Madzia zaczął się spotykać jak ona miala 14 czy 15 lat , a dziewczyna atrakcyjna , młodszymi łatwiej manipulować
  • Odpowiedz
to mogło powodować większe tez powodzenie wśród 14-15 ,tych ładnych też. Z tą Madzia zaczął się spotykać jak ona miala 14 czy 15 lat , a dziewczyna atrakcyjna , młodszymi łatwiej manipulować


@login001: zgoda. Ale jak sam piszesz wsród 14-15. Pewnie gdyby się nim interesowały starsze, powiedzmy 17-19 to wolałby się z nimi bawić po klubach, chlać i wciągać cocochanele a nie zastanawiać się jak tutaj wyruchać w c---i laskę
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: no właśnie ale to zależy co kogo kręci, mogłaby być to jego linia obrony w sądzie , narazie jest postępowanie w sprawie , przeciwko jeszcze chyba nic nie ma. Hmm ale prowadzi Okręgowa, nie Rejonowa to też już daje do myślenia. Pytanie czy Fame poradzi sobie bez niego czy jest niezastąpiony , on i Gola mają po 20%.
  • Odpowiedz
@login001: gdyby go kręciły małolaty to by się dalej z nimi kręcił. Albo chociaż tak jak kamerzysta brałby te legalne. a jednak teraz, jak już serio ma hajs i sławę, to rucha 18+
Fame sobie bez niego poradzi bo clout czy prime go nie ma i jakoś idzie.
  • Odpowiedz