Wpis z mikrobloga

@bellacavem: brak oznaczenia 18+. Wulgaryzmy, mimo że cytowane, to jednak są. Albo się zna regulamin Wypok, albo się nie zna, się nie zna, się nie pisze. Będzie dodanie oznaczenia za 3...2...1...
  • Odpowiedz
  • 3
@CzikaKiri: bardzo ładny wpis, na temat ,do tego piętnujący oczywiste uchybienia i bandyctwo moje. Brawo dla Ciebie BRAWO. Widzisz , można kulturalnie grzecznie? Można. A teraz - poszedł spać, jutro dzieci do szkoły odwozisz , nie zaśpij.
  • Odpowiedz
@bellacavem: Pamiętne czasy dla niego,gruby pojechał z tucznikiem na hotel, Wojtka nie chcieli wziąść, knur wyłudzil garnek, obiad, po czym z kibla zadzwonił na policje że jest przetrzymywany. Po wszystkim Krzysiu poważnie zastanawiał nad wyjazdem do Torunia ratować matke tucznika, Małgorzate, którą nazywał matką boską.
  • Odpowiedz
  • 2
Tutaj był wysryw czika, nie na temat. Pisałem Tobie, ostrzegałem czika????
Wpisy nie na temat posta,prywatne wojenki z innymi wykopkami, fantazje Twoje z grajewiakami w roli głównej - będę usuwał.
Won mnie z tym, pisz osobne wpisy o tym.
Tylko kto to przeczyta, skoro 3/4 tagu ma Ciebie na czarnoliście.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: i ci c---a wyszedł donos xdddddddd
Jesteś nieudacznikiem. Nawet tego czym sie tak tu szczycisz nie umiesz porządnie zrobić xdddddd
Co masz zdiagnozowane?
  • Odpowiedz
  • 1
@Jezus_Choroszcz: latał tu filmik z tiktoka, ze cztery miesiące temu. Teraz dużo screenów z tą scenką z wózkiem.Koleś na rolkach w stroju batmana czy coś w ten deseń. O tym filmie piszesz?Czy coś innego?
  • Odpowiedz