Wpis z mikrobloga

Ta gala KSW była świetna, niestety nie było mnie na miejscu, ale oglądałem.
I obczajcie to otwarcie, koncert Kizo na pełnej p-----e, przepiękna oprawa, zawodnicy, którzy wchodzą jak gladiatorzy do Colloseum.
Musiałbym zobaczyć jakiś VOD, ale przy walkach praca kamery też była bardzo dobra.
Na Fame na PPV, ni huhu nie było czuć Narodowego, na KSW ten ,,klimat", był cały czas obecny.
Ogólnie zmarnowany potencjał i gala spóźniona o 2 lata.
#famemma #ksw
Hambercios - Ta gala KSW była świetna, niestety nie było mnie na miejscu, ale oglądał...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Morritz: Fame wczoraj też oglądałem na TV i było biednie, jak zwykła gala.
KSW ma ostatnio średnią passe, ale ta edycja Colloseum im wyszła i Narodowy tutaj błyszczał, zobacz ile tam jest illuminacji.
A swarzędzcy kubkarze, na pewno mieli kasę żeby to ogarnąć, tylko woleli ciąć koszty.
  • Odpowiedz
@Hambercios jak dla mnie na miejscu to wygladalo jak typowa gala w krakowie czy gliwicach na arenach, tylko ze tutaj jest minimalnie wieksze wszystko, na arenach zdaza sie ze sa na poziomo panele pod sufitem ustawione, tutaj tylko wielka scena z pionowych paneli, pirotechnika tez nic specjalnego oprocz paru fajerwerkow, ktore na fame 20 tez w sumie byly podobne na prezentacje zawodnikow turnieju
  • Odpowiedz
@Hambercios ogólnie z-----i tym, że zrobili taki sam stage jak na każdej innej gali, który zasłonił pół stadionu i gdy zawodnicy wchodzili to stage zakrywał motyw narodowego. Brak wgl jakiś fajerwerków, efektów specjalnych typu lasery, ognie, confetti, dopiero w ME zrobili fajerwerki na wejście. Tak samo dopiero pod koniec się skapnęli, żeby z szerokiej kamery lub z drona pokazywać stadion
  • Odpowiedz
@Hambercios: KSW Coloseum 1 to była totalna niewiadoma, nikt nie wiedział czego się spodziewać i było naprawdę super. Było też kilka fajnych dodatków jak wspomnienie Zbigniewa Wodeckiego. Na tamte czasy to było mega wydarzenie.

Później Najman organizował galę na Narodowym i była niewypałem.

KSW Coloseum 2 spoko, ale promocja była późno i wypadła walka Parnasse z Golden Boiem co było dla mnie bardzo słabe bo nie mieli nikogo w
  • Odpowiedz