Wpis z mikrobloga

Dworczyk (pis) się popisał w tvn24:
- Pisowi politycznie zabrali subwencje!
Czy według Pana wystąpienie kaczynskiego na pikniku mon to nie agitacja?
- Ja rozmawiam o konkretach
No to to właśnie jest konkret. Jest czy nie jest?
- Nie wiem, nie jestem sędzia.

#bekazpisu #polska #polityka #sejm
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morf: przecież tam jest masa olbrzymich firm jak Żabka, Coca Cola, Mastercard, Meta, McDonald, Uber, Allegro i wiele wiele więcej.
@Ravau23: w tych piknikach nie chodzi o pojawienie się polityków pisu tylko jawna agitacja typu głosujcie na nas jak chcecie bezpiecznej Polski. Nie widzisz tych elementarnych różnic?
  • Odpowiedz
@TenXen47: Majk Dwojczyk czlowiekowi może się wydawać że skoro frakcja Pinokia jest tą młodszą ekipą to pewnie będą bardziej umiarkowani, zaangażowani i kompetentni młoda krew. Covid pokazał że ekipa Pinokia może być nawet bardziej złodziejska i wyrachowana niż stara gwardia
  • Odpowiedz
@Morf: nie żebym się czepiał, ale samorządy to nie budżet państwa. W sensie zgadzam się ze powinny podać deklaracje ile hajsu przeznaczyły i jakie partie były zaproszone.
  • Odpowiedz
Nie widzisz tych elementarnych różnic?


@mlodygustaw: nie
Dla mnie nie ma różnicy czy to wojskowy piknik PiSu, czy campus Trzaskowskiego, to taka sama promocja polityczna za pieniądze podatnika.
  • Odpowiedz
nie chodzi o pojawienie się polityków ale dziwnym trafem się pojawiają?... Nie widzisz tych elementarnych podobieństw?


@Ravau23: chodzi o agitacje na piknikach wojskowych w trakcie trwania kampanii wyborczej. Nie potrafię prościej tego wyjaśnić. Po prostu nie jestem w stanie.
  • Odpowiedz
@goodlife1

@Ravau23 jakie pikiniki sa obecnie finansowane przez panstwo? Kampus polska to gowno sfinansowane przez sponsorow panie symetrysto


Campus Polska jest sfinansowany przez szereg samorządów i tak powinno to też kończyć się okrojeniem finansowania choć nie grozi im to bo nie jest to karalne. PIS też nie oberwał za same pikniki ale tylko za wypowiedzi zachęcające do głosowania. Według obecnego prawa można finansować partyjne wydarzenia tylko nie można na nich
  • Odpowiedz
@Ravau23: A mamy teraz jakąś kampanię wyborczą? Czy ty mordo odróżniasz pikniki finansowane przez państwo w czasie kampanii wyborczej od tych organizowanych poza kampanią?
Nikt się PiSu nie czepiał i kasy nie zabrał za pikniki robione poza kampanią, a za te organizowane w czasie kampanii wyborczej.
  • Odpowiedz
@Ravau23: Ale nie oficjalna. Bo idąc twoim tokiem rozumowania nie można nic robić bo cały czas jest jakaś kampania.
Te piwa z Memcenem to też w trakcie kampanii wyborczej, oj jakaś kara powinna być za to co robił przed laty. Marsz Niepodległości? No jak nic kampania wyborcza...
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: co ma p--o z Mencenem do politycznych pikników wojskowych? Nie ma oficjalnej kampanii wyborczej bo jest jeszcze nieoficjalna. Ogłoszenie przez jakiegoś człowieka ze rozpoczynamy oficjalną spowoduje tylko że pojawią się plakaty i autobusy oblepione....
  • Odpowiedz