Wpis z mikrobloga

Rzucilem sobie okiem na raport Investview - czyli wlascicieli igenius, polskiej mutacji czyli gamechangers i calego tego cyrku e-cyganow.
Pierwsza interesujaca rzecz to fala odplywowa - utrata 16% frajerow w 1 kwartal to calkiem dobry poczatek, czy preludium do uderzenia fali odplywowej. poprzednie kwartaly to staly przyrost, a tu nagle stop. Czyzby sprzedawanie bajek o zarabianiu przez wifi utracilo swoj czar?
Druga - 12 mln wplywow na kwartal to pi razy oko znaczy ze na swiecie jest ok 20 000 naiwniakow o_O, wiec jeszcze poki co jest z kogo ciagnac.

#frajerzyzmlm
lsh - Rzucilem sobie okiem na raport  Investview - czyli wlascicieli igenius, polskie...

źródło: Untitled

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@dexterpol yup. To the moon xD

@rampaging dokładnie, może mi się wydaje, ale jak sobie przeglądam IG, to ostatnio zauważyłem coś na kształt desperacji w chlastaniubpo twarzy tym e-cyganskim blichtrem z aliexpres. No i jeśli mnie oczy nie była to żeby skręcić parę ekstra dolarów ze swoich członków dowalili jeszcze jakiś własny biling do podróży. Nie wiem czy to się liczy pod iGenius ale jeśli tak, to znaczy że numerki
  • Odpowiedz