Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Dobranocka od ekypy nic nie warta. Unboxing darów wiszących na bramce. Za to w komentarzach statyworedaktor produkuje się. Krzysiu dostaje nówkę zegarek - pudełko od jego po prawej stronie screena. Oglądanie tego gadżetu trochę trwa , starodawny mechanik uznał,że trzeba do zegarmistrza jechać baterię zamontować. W międzyczasie wchodzimy na temat pato i poznajemy okoliczności pobicia wprost od Krzysia, który oczywiście zna prawdę bo jarek powiedział jemu .Ten twierdzi, że przeczytał tylko artykuł z gazety a resztę Krzysio wymyślił.
Potem mamy całą reklamówkę darów i list od pary kierowców międzynarodowych. Na marginesie - sporo ostatnio listów od szoferów zawodowych dostaje Krzysiu. Ci widzowie obdarowali Krzysia kilogramami prowiantu - lipton,rybki,upki,makaron,kubeczek,wędliny i o zgrozo, dwa kg cukru. aronowi dostały się energetyki i przysmak dla psa.Dary okuratne, list chwalący mazura i rezysera, więc pozdrowień i podziękowań Basia i Dawid dostali aszasz. Krzysiu jednak nie byłby sobą gdyby nie zaapelował o nie przysyłanie energetyków ,bo kierowcom nie wolno pić ichich. "Policja zarekwiruje te energetyki , zabierze lejce bo tam jest trucizna, środek owadobójczy, który działa na nerwy,na wszystko ". #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
Dobranocka od ekypy nic nie warta. Unboxing darów wiszących...

źródło: 1000005037

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bellacavem: Zawsze mnie bawi jak ludzie cytują lub parafrazują "kończ waść, wstydu oszczędź" gdy chcą uciszyć drugą osobę/pokazać że ta druga osoba pierdzieli bzdury XD

Głównie dlatego, że TE SŁOWA zostały wypowiedziane przez osobę przegrywającą pojedynek i proszącą o ulitowanie się i jednocześnie są przyznaniem do poniesienia porażki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Denaturovsky: prawdę piszesz, tak w szkole uczyli. A statyworedaktor cóż , pod tym wilmem komentuje, pod wcześniejszym też pisał coś tam. Znaczy się - perełki w piwnicy pite są. To raz a dwa - taki cytacik miał dodać błyskotliwości jego inteligentnej wypowiedzi. Wyszło jak wyszło , Pan poznałeś lapsusa językowego, inni nie zauważą bo się nie znają, nie wiedzą...
  • Odpowiedz
  • 1
@piSSowiec39: No to ekskluzywny podarek, nie ma co. Krzysiu się ucieszył się - to najważniejsze. Bardzo niechętnie dał statywowi obejrzeć ten skarb. A dziś już pewnie leży toto na styrcie na zimnym pokoju.
  • Odpowiedz
  • 1
@piSSowiec39: będzie wilm z terrarium to będę lukał gdzie ten Tissot. Może robi za przytulankę na wersalce a może zdobi już nadgarstek Krzysia? Jak tylko się dowiem zawiadomię Wykopków.
  • Odpowiedz
Zawsze mnie bawi jak ludzie cytują lub parafrazują "kończ waść, wstydu oszczędź" gdy chcą uciszyć drugą osobę/pokazać że ta druga osoba pierdzieli bzdury XD


Głównie dlatego, że TE SŁOWA zostały wypowiedziane przez osobę przegrywającą pojedynek i proszącą o ulitowanie się i jednocześnie są przyznaniem do poniesienia porażki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Denaturovsky: "a ja nie wiem, nie znam się", z literatury aron kojarzy Pana Tadeusza, ale
  • Odpowiedz