Wpis z mikrobloga

Etui do telefonu. Mamy tu kogoś kto siedzi w temacie, handluje na przykład albo coś?

Chodzi mi dokładniej o etui z klapką. Ale nie takie zwykłe - tylko na magnes. Miałem daaaawno temu takie i to było najlepsze etui do telefonu jakie miałem w życiu.

Działało to w ten sposób, że po otworzeniu etui był w środku taki case w który wkładało się telefon. Dokładnie tak jak w każdym etui tego typu. Ale uwaga uwaga - ten case był w całości wyjmowany z okładki a trzymał się jej za pomocą magnesów. Tj - kiedy chcieliśmy, mieliśmy etui z klapką, a jak chcieliśmy to mogliśmy wyjąć w bardzo łatwy sposób sam telefon z okładki a case na plecki zostawał.

Znajdę gdzieś jeszcze etui działające w ten sposób? Pod jakim hasłem w ogóle tego szukać? Próbowałem coś w stylu etui magnetyczne ale to wyrzuca tylko te z mag safe

#telefony #iphone #android
robertx - Etui do telefonu. Mamy tu kogoś kto siedzi w temacie, handluje na przykład ...

źródło: IMG_0305

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@getin: Tylko nie widzę tam nigdzie żeby to działało w ten sposób co opisałem - tj że cały case się trzyma za pomocą magnesów i można go wyjmować. Na filmikach też nie widać żeby tak się dało robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@appmstt: czyli hasło etui 2 w 1. Piękne dzięki Mirek, zaraz coś zamówię :-)))

Chce sprawdzić czy takie etui będzie współpracowało z case z MagSafe typu Urban armor itp - tu magnes i tu magnes, jak się uda byłoby zajebiscie
  • Odpowiedz