Wpis z mikrobloga

Póki co posiadam iPhone 5, lecz przymusowe zmniejszenie zdjęcia dzwoniącego z pełnego ekranu do odcisku palca ostatecznie skłania mnie do wymiany.

Zastanawiam się nad trzema smartfonami. Każdy z nich oparty o Snapdragon 800. W Nexus 5 podoba mi się wsparcie Google, lecz nie podoba mi się bateria (obecnie na iPhone mam 6-7 godzin włączonego ekranu). S4 i9506 ma dużo lepszy czas pracy na baterii i slot na microSD, lecz nadal nie ma 4.4.2. G2 ma dobrą baterię, lecz czytając temat o problemach z 4.4.2 na nim nieco się przestraszyłem.

Co doradzacie? Z góry dzięki za pomoc.

#bojowkaandroid #android #kiciochpyta #telefony
  • 32
  • Odpowiedz
@jaywalker: Co do Nexus 5: widziałem średnio 2-3 godziny włączonego ekranu i 15-16 godzin czuwania (przy włączonych danych mobilnych). To dla mnie za mało - teraz mam 6-7h ekran, 24-36h czuwania... Czy 4.4.3 to poprawi?
  • Odpowiedz
@Miguel707: Mam LG G2, ten telefon to #!$%@?. Z wad na kitkacie widzę tylko problemy z autofocusem (zostały jeszcze z 4.2) przy nagrywaniu filmów. Poza tym, nie działa mi jeszcze LTE, ale to ogarnę - to jakiś problem konfiguracyjny, niezależny do końca od LG/Google.
  • Odpowiedz
@Miguel707: Poprawi :) Teraz jest bug z ciągle włączonym procesem aparatu. Nie wiem ile wymagasz, ale dla mnie te ponad 24h spokojnie wystarcza. Dane mobilne włączone, cała noc słychania muzyki, średnio 0.5h gierek, a FB, YT i przeglądarka to nawet nie zliczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: Używam Snapdragon™ BatteryGuru
  • Odpowiedz