Wpis z mikrobloga

Póki co posiadam iPhone 5, lecz przymusowe zmniejszenie zdjęcia dzwoniącego z pełnego ekranu do odcisku palca ostatecznie skłania mnie do wymiany.

Zastanawiam się nad trzema smartfonami. Każdy z nich oparty o Snapdragon 800. W Nexus 5 podoba mi się wsparcie Google, lecz nie podoba mi się bateria (obecnie na iPhone mam 6-7 godzin włączonego ekranu). S4 i9506 ma dużo lepszy czas pracy na baterii i slot na microSD, lecz nadal nie ma 4.4.2. G2 ma dobrą baterię, lecz czytając temat o problemach z 4.4.2 na nim nieco się przestraszyłem.

Co doradzacie? Z góry dzięki za pomoc.

#bojowkaandroid #android #kiciochpyta #telefony
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@velotri: Używasz pakietu danych?

Jak już, szukam wersji 32GB (ze względu na brak miejsca na microSD). Do 1400 zł jest tylko czerwona lub biała. Orientujesz się która z nich wygląda lepiej?
  • Odpowiedz
@Miguel707: Czerwonej nie widziałem, ale białej na pewno nie bierz. Po jakimś czasie będzie żółte, jest błyszczące i ten brzydki biały głośnik. Ja mam czarną wersję, a w dotyku niczym aksamit ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Akurat ekran dzisiaj prawie ciągle od odłączenia włączony. I cały dzień w domu więc WIFI :)
  • Odpowiedz
@Miguel707: I tak, bierz wersję 32GB, ja mam 16GB, ale oszczędny jestem i mam ciągle ~5GB wolnego. Większość to zdjęcia (które IMHO są dobrej jakości). I naprawdę 32 tylko 1400? Ja swojego za 1600+ kupiłem ;-;
  • Odpowiedz
@Miguel707: 1. Lepiej poczekać na 4.4.3 (już niedługo :)

2. Folia wystarczająco chroni przed rysami + jakiś dobry bumper, który chroni przed upadkiem.

Ja swojego upuściłem w pierwszy dzień bez żadnych zabezpieczeń z około 1.5m ^^

Na szczęście nic się nie stało. Tylko mały ślad (1mm) przy krawędzi.
  • Odpowiedz