Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Alicja po Pandorze zapłakana pyta "Czy ja jestem brzydka?"
Jak widać sama uroda to nie wszystko, takie nadmierne dopasowywanie się, nie wykazywanie swoistości charakteru pokazuje jej bezosobowość. Już Maja delikatna, ale szczerze pokazująca swoje potrzeby i poglądy robi większy kontent i daje się poznać reszcie jako osoba z charakterem. Może nie kazdemu ten typ osobowości odpowiada, ale "jakaś" jest.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Barbarellaa: albo się powoli
odpala albo ogólnie jest skryta, spięta i zwyczajnie do programu się nie nadaje..Ładna dziewczyna ale ja już wolę nawet Andżeja - przynajmniej czasem coś z sensem powie. Ale niestety Andżeja głos ma właściwości antykoncepcejne 😉
  • Odpowiedz
@Barbarellaa Alicja jest po prostu przezroczystą osobowością. Zgadzam się z tym, że nie wykazuje swoistości charakteru, a udział w tv show, po to żeby narzekać, zamulać i zawodzić jest tego doskonałym dowodem. Za to nie zgodzę się ze stwierdzeniem "sama uroda", no bo - jaka uroda? Dzisiejsze zbliżenie na nią bez makijażu, trochę mnie zszokowało, bo wcześniej wydawała się w miarę ładna. Oczywiście - ocena subiektywna i kwestia gustu, ale dla
  • Odpowiedz