Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jak ja nie lubię takich sytuacji w których siedze ja i reszta rodzinki w wieku ok. 50lat i oni cos gadają miedzy sobą, ja nie mam do kogo sie odezwać i potem do mnie ktos mówi "eee anonim co ino nic nie mówisz, wstydliwy jakiś jestes". No i co ja mam mu powiedziec? Ze z wami nie mam o czym gadac staruchy? xd #tyleprzegrac
  • 20
  • Odpowiedz
@muffman: słabo....u mnie w święta wesoło, zwłaszcza jak się te wujki i ciotki zjadą ... siedzi się w 20 osób i takie historie lecą, że się popłakać można ;) i młodzi i starzy siedzą ;)
  • Odpowiedz
@AnsuzSowilo: A co mam razem z nimi obgadywać ciotkę?xd jak nie mam o czym gadać to pprst nie gadam, nie lubię o byle czym rozmawiac aby rozmawiac, mi np by nie przeszkadzało ze ktos nic nie mówi i bym go głupio nie pytal czemu nic nie mówi wiedząc ze nie ma z kim rozmawiac.
  • Odpowiedz
@muffman: No to co narzekasz? Weź miej jajka i powiedz: E LUDZIE ZOSTAWMY CIOTKĘ I POGADAJMY O POLITYCE. TYLKO KORWIN! A WY CO LSD? I nakręcasz guwnoburzę, wszyscy z Tobą rozmawiaja bardzo intensywnie, dochodzi do rękoczynów. Opisujesz potem wszystko na mirko i jesteś w gorących. Profit.
  • Odpowiedz
@razov: #!$%@? mam na rozmowę gdy nie ma tematów do gadania i takie rozmawianie na sile. A denerwują mnie takie pytania jak napisalem wyżej :D
  • Odpowiedz
w ciągu kilku godzin poznałem tyle szczegółów z życia sąsiadów i znajomych babci, że mógłbym kase z szantaży ściągać xD
  • Odpowiedz