Wpis z mikrobloga

Czytam w gorących historię z ojcem co budzi o 8 rano, czytam komentarze że to niby normalne, rozmawiam z kolesiem na gg który jest już 2h po śniadaniu i przyznam wam że mam z was mega bekę.

O KURFA ŚWIETA, CZEBA WSTAĆ O 8 BO JEZUS. Ludziska to jest normalny wolny lajtowy dzień świąteczny i takie dni świąteczne spędza się z rodziną i wstajecie sobie o której wam pasuje i wygodnie a nie jak najwcześniej. Ja wstałem o 9:50 i dopiero teraz wybieram się na śniadanie do rodziców które zaplanowaliśmy sobie na 11 bo po co się spinać.

#mowiejakjest #swieta #januszeswiat
CreativePL - Czytam w gorących historię z ojcem co budzi o 8 rano, czytam komentarze ...

źródło: comment_VCQPFPpXrZrsJfpvzZFeI6FyDPPB4bnN.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 0
@CreativePL: Ja jeszcze leżę i mirkuje z telefonu. Ale wstać zaraz wstane, bo troche głód mnie bierze. Wczoraj zresztą bylam na piwie ze znajomymi z czasow szkolnych, poszlam spac o 2 - nie ma co sie zrywać
  • Odpowiedz
@CreativePL: A ja jadę do rodziców dopiero na obiad. Przecież tu nie chodzi o to że RANY BOSKIE ŚNIADANIE TRZEBA ZJEŚĆ RAZEM BO JEZUS PATRZY jak to wiele osób uważa, tylko ogólnie spędzić czas z rodziną.
  • Odpowiedz
@barteq_g: @CreativePL

"O jezu ktoś merytorycznie i z argumentami skrytykował głupotę wstawania i spinania się o ósmej, napisze mu że jest gimboateistą, ale mu #!$%@?łem!"

Tak odebrałem to, co ty napisałeś.
  • Odpowiedz
@barteq_g: Jak matiemu i sebie powiedziałem o tym to popuścił z nosa żurkiem. Już nie mogę się doczekać wtorku jak na religii zabłysnę.

Ogarni się, @ruszka ładnie to ujął. Nie widzę potrzeby wstawania rano tylko dlatego że święta. Święta są dla rodziny, święta są po to aby się wyczilować. A nie wstawać jak do pracy.
  • Odpowiedz
Święta są dla rodziny, święta są po to aby się wyczilować.


@CreativePL: Ale dlaczego chcesz wszystkich mierzyć swoją miarą? Dla wielu ludzi obchody świąt Wielkanocnych w kościele są ważną sprawą i nie widzę powodu dla którego miałbyś sobie z tego żartować.

@ruszka: To źle odebrałeś bo to nie jest głupota dla tych ludzi.
  • Odpowiedz
@barteq_g: Chyba nie zrozumiałeś. Jak komuś odpowiada wstawania z rana i czerpie z tego przyjemność to spoko. Jeżeli jednak ktoś ma wstawać z rana tylko i wyłącznie dlatego że są święta i inni tak każą uważam to za głupotę.

y i takie dni świąteczne spędza się z rodziną i wstajecie sobie o której wam pasuje i wygodnie
  • Odpowiedz