Wpis z mikrobloga

Czy posiada ktoś nowego Xiaomi Band 9 oraz starszego Xiaomi Band 8 by sprawdzić pewną rzecz?
Chciałbym sprawdzić czy więcej ludzi ma problem z ekranem i nawet o tym nie wie, czy może to jest po prostu nowy 'feature' tej opaski by zaoszczędzić baterię, czy może część ludzi ma ten błąd, a część nie - co by oznaczało wadliwą pierwszą linię produkcyjną.
Jak zreplikować błąd / Jak wygląda problem u mnie:
1. Włączony always on display (u mnie jest to 24/7)
2. W pełni zaciemniony pokój
3. Ekran powinien być zauważalnie gołym okiem podświetlony a samo podświetlenie powinno migotać
Na załączonym zdjęciu Band 9 jest po prawej stronie, Band 8 po lewej
Można to również sprawdzić bez obu opasek posiadając tylko Banda 9, ponieważ na moim zdjęciu widać, że Band 8 nie posiada tego defektu.

#miband9 #miband8 #miband #xiaomiband #xiaomi #technologia
Barthoo - Czy posiada ktoś nowego Xiaomi Band 9 oraz starszego Xiaomi Band 8 by spraw...

źródło: IMG_20240825_090912

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@PozdroPocwicz: Hej, hajs już odzyskany ale temat nadal mnie ciekawi więc jeszcze pomęczę ludzi, może akurat ktoś inny zauważy ten błąd i też odda, więc komuś pomogę. Ja zamówiłem 17.08 a odebrałem 20.08, więc moja sztuka była zaklepana dzień po premierze, jest szansa, że ktoś jeszcze będzie miał ten problem, niektórzy na reddicie odpisali, że mają ten problem a niektórzy, że go nie mają
  • Odpowiedz
@Barthoo: bo tych opasek nie produkuje jedna fabryka tylko kilka, a poza tym xiaomi jest znane z ignorowania problemów z produkcją na chwilę po premierze xD Ostatnia w miarę ok opaska to był mi band 7 bo produkowany przez huami. Zaczynając od mi band 8 kod pisze bezpośrednio xiaomi przez co niemożliwe jest np. instalowanie aplikacji albo modyfikacje.
A poza tym śmieszne są te opaski. Tnie się jak emo w
  • Odpowiedz
  • 0
@PozdroPocwicz: Zgadzam sie w 100%, starsze opaski, które działały na zepp life miały 3rd party apki z rzeczami do pobrania, teraz trzeba sie meczyc a nie jest to wgl oplacalne i wielu rzeczy nie da sie zrobic, rozumiem czemu mogli uciac dostep do takich rzeczy, ale mi fitness jest po prostu gówniane i to nie jest niczym wytłumaczalne, opaski z zepp life miały też o wiele lepszy system według mnie,
  • Odpowiedz