Wpis z mikrobloga

@fiwal: matma, fiza, angielski (wszystko rozszerzone). Z matmy i angola liczę na >90%, z fizy >70%. Aczkolwiek, piszę maturę z pewnym spokojem, bo diamentowy indeks AGH już w kieszeni :P

Najgorsza jest prezentacja z polskiego


@PyraPrzeznaczenia: Daj spokój. Ja swoją przygotowałem w godzinę.
  • Odpowiedz
@macier13:

Słyszałem iż ta matura ma być trudniejsza od poprzednich, ponieważ jesteśmy ostatnim rocznikiem przed nowym programem. Matma z 2013 to na lajcie 60-70% ale z 11 wydawała mi się troche trudniejsza.
  • Odpowiedz
@spatsi: Najgorzej zacząć. Poza tym nie było żadnego wystarczająco dobrego tematu. Żałuję, że nie podałam własnej propozycji jak można było to robić.

Ja pierdziele, to Ty mega zdolny skoro masz diamentowy indeks. A zastanawiam się czy iść na AGH. Tylko trochę daleko.
  • Odpowiedz
@fiwal: matematyka, ale tylko 3 stopnia, więc na kilka kierunków nie mam wejścia.

@PyraPrzeznaczenia: Też żałuję, że nie dałem propozycji własnego tematu, mogłem wziąć coś bliskiego sercu (ktoś pisał kiedyś na mikro, że ma prezentację na temat "język internetu"). Wziąłem coś o anglicyzmach w języku polskim, też całkiem przyjemne.

to Ty mega zdolny


Nie przesadzajmy. Po prostu lubię matmę ;)
  • Odpowiedz
@spatsi:

ktoś pisał kiedyś na mikro, że ma prezentację na temat "język internetu"


To ja! To ja!

No a skoro już się tu udzielam, to się pochwalę: zdaję wos i biologię na podstawie i angielski rozszerzony. Pierwszy zdaję, żeby nie zrobić przykrości wychowawczyni, drugi, żeby się czegoś ciekawego dowiedzieć, a trzeci na studia. Także z wszystkich podstaw wystarczy, że zdam – nie mam wysokich ambicji w tym zakresie. W angielskim rozszerzonym
  • Odpowiedz
@spatsi:

1. Literatura podmiotu:

Samodzielnie zgromadzony materiał językowy z następujących serwisów internetowych

(wszystkie dostępne online):

wykop.pl

bash.org.pl

karachan.org (serwis dostępny jedynie po wyłączeniu JavaScript)

emo-martynka.blog.onet.pl

twitter.com

Prywatne rozmowy archiwalne z następujących komunikatorów internetowych:

Facebook

Gadu-Gadu

2. Literatura przedmiotu:

Wszystkie poniższe publikacje są dostępne w Internecie pod wskazanymi adresami:

Jan Grzenia, Co język polski zawdzięcza internetowi?, goo.gl/plMGBa

Mariusz Kowalczyk, Pokaż język, goo.gl/yiXb0K

  • Odpowiedz