Wpis z mikrobloga

@kontoreset dziękuję serdecznie :) chciałbym jeszcze w tym sezonie dopóki pogoda nie jest najgorsza wyskoczyć na jakiś zjazd aut w europie może. Na dniach muszę czegoś poszukać :)

PS: To auto nawet w Londynie przyciąga wzrok. Nie chwaląc sie, ale jak już to jest na ulicy to jakby inne te nowe Lambo Aventador itd nie istniały ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dość atencyjny samochód, co ma swoje
  • Odpowiedz
@PeckhamLondyn: ale sztos, countach to mój dream car od dzieciństwa i nie sądziłem że kiedyś wejdę w interakcję z właścicielem jakiegoś egzemplarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) to prawda że koszmarnie się tym cofa i nic nie widać?
  • Odpowiedz
@imargam_2137 jeśli ktoś lubi cofać patrząc tylko w tylną szybę to może być problematyczne, jeśli korzysta się też z lusterek to nie ma tragedii, aczkolwiek całościowo rzeczywiście mogłoby być lepiej. Z drugiej strony to sportowe auto z 1990 roku. Cos za coś.
  • Odpowiedz
@imargam_2137 stare Ferrari 348 TS, z nowszych Ariel Atom, Aventador, R8 i GTR Nismo

O cenach itd wolę nie mówić na wykopie. Jest to jednak stan bardzo dobry. W UK teraz na tutejszym OLX jest tylko jeden wystawiony na sprzedaż w wersji S. Jest jeszcze jeden podstawowy. W sumie 2 egzemplarze. Oba starsze niż mój.
  • Odpowiedz