Wpis z mikrobloga

MLECZNY ALERT DLA JEGO!
Wracając z siłowni wstąpiłem do Owada w celu nabycia jakiegoś skyra do picia. Niestety od dawna nie widziałem już mojego wyboru nr. 1 czyli SKYR FRUVITA 700G. Pyszny to był skyr, dużo białka, cena 8zł za 700g i huop najedzon na wsze czasy. Moje oczy przykuła następnie dupa Julki, która wykładała towar na półki. Następnie zauważyłem KEFIR GO ACTIVE 420G. Huopy, kupiłem dla testu, i powiem wam, że TO JE TO!

SMAKUJE CIPKOM UGUEM
Ja lubię w kefirze ten kwasek. Musi być go czuć, bo jak nie to ja wolę sobie jakiś jogurt kupić. Kefirek natomiast ma mieć taki pazur. Kwasek tego kefiru oceniam na 8/10. Dla niektórych mięczaków może to być nawet zbyt mocny smak, dla mnie jednak, DLA HUOPA, idealny. Nie dam 9 i 10 bo to rezerwuje na przyszłe odkrycia.

PO CIĘŻKIEMU CZY PO RZADKIEMU
Konsystencja. Lubię jak kefir ma grudki, ale uwielbiam jak jest jednolity. Nienawidzę tego, że w niektórych dobrych markach na końcu zostaje taka zbita gruda mleczna i trzeba machać butelką jak szmatą. Zawsze kefir wstrząsam przed otwarciem i tutaj też tak zrobiłem. Po przechyleniu butelki poczułem w ustach jednolitą, kremową, dosyć gęstą masę. Coś pięknego. Konsystencja 9/10.

BIAŁKO DLA JEGO
Makro oceniam też 9/10, nie wymagajmy już rzeczy niemożliwych. Pewnie mogłoby być lepsze, ale smak i konsystencja by ucierpiały. Makro to (na 100g): 59kcal, 4,5W, 7,2B, 1,4T. Mamy więc białko na poziomie mojego ukochanego SKYR FRUVITA 700G i jednocześnie mniej tłuszczy i węgli.

CENA KUNSUMENCKA
Tutaj niestety, 4,49 PLN. Ja wiem, za jakość się płaci, ale porównując cenę za 700g SKYR FRUVITA, która wynosiła 8zł to mamy tutaj 0,39 PLN przebitki. Z drugiej strony, białka więcej odrobinkę, mniej tłuszczy i cukrów. Daję ocenę 7/10, bo nie jest to cena tragiczna, ale kefirek mógłby być tańszy. Gdyby cena wynosiła 4zł, to dałbym 9/10.

SMAK 8/10
KONSYSTENCJA 9/10
MAKRO 9/10
CENA 7/10

OCENA KOŃCOWA 8/10.

Dodatkowy atut, nie podlegający ocenie to fakt, że wypiłem go na prakingu pod sklepem i jak wróciłem do domu to miałem tak wspaniałe sranie, że jęczałem z przyjemności.

#przegryw #dieta #kefir #jedzzwykopem #pijzwykopem #jedzenie #biedronka
HuopWsiowy - MLECZNY ALERT DLA JEGO!
Wracając z siłowni wstąpiłem do Owada w celu nab...

źródło: aa3ed7f6-3111-4e5b-aec8-0362bab5d47d

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Piwnica-wykop: No tak i w aucie będę woził to, wtedy jak mi się zachce coś zjeść albo wypić to stanę sobie na awaryjnych i będę blender podpinał do przetwornicy w aucie i w deszczu, podczas burzy na poboczu mielił białko z mlekiem.
  • Odpowiedz