Wpis z mikrobloga

L'hiver retarding - to jakiś nowy mod czy o co chodzi? Czy znowu dodali pierdyliard szkieletów, bossy po 69k HP i ultra zajebisty trudny poziom rozgrywki gdzie wilk zdejmuje na hita?
#gothic
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@willyfog: to jest po prostu zlepka modów przez takiego jednego przygłupa niemieckiego buddygotha czyniąc to wszystko gorszym od samego retardinga
  • Odpowiedz
  • 1
@sebe zależy jak sobie ustawisz, ale ja lece standardowo 10pn/lvl itd. a i tak jest łatwo. No i fajnie bo duzo gildii porobili, więc rozgrywka urozmaicona.
  • Odpowiedz
@Massiv: a jednak przykładowo bez posiadania uriziela nie pokonasz smoków tak nawet grając magiem a uriziel przecież siły wymaga no to jedno wielkie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@sebe co XD czyli grając magiem musisz i tak iść w hybrydę żeby smoki pokonać? XD
Doczytałem dalej, czyli to nic innego jak początkowy retarding, że jedną decyzją szło zablokować całą rozgrywkę XD
  • Odpowiedz
  • 0
@willyfog no mniej więcej tak jak opisałeś, lhiver tyle że z jakimś posranym poziomem trudności rodem z returninga. Jak lhiver to wg mnie wersja 1.3 chyba najlepsza, ale pewności nie mam bo muszę ograć od początku do końca 1.6.
  • Odpowiedz