Wpis z mikrobloga

Temu Berkowiczowi się chyba naprawdę bardzo nudzi albo chłop uzależnił się od lajków i atencji. On ma jakąś obsesję na punkcie tego Tuska bo ciągle na niego wjeżdża, #!$%@? się nawet jak komuś gratuluję wygranej. Ja rozumiem gdyby robił to troll albo po prostu ktoś kto nie przepada za rudym, ale żeby poseł na sejm czekał ze zniecierpliwieniem na każdy jego wpis? No niby zawsze ma te parę tysięcy lajków, czasem może i nawet przegoni Tuska, ale on coś z tego ma? Myśli, że tak zbuduje sobie tak poparcie jako "masakrator" i będzie miał większe szanse w wyborach? []

#bekazkonfederacji #konfederacja #berkowicz #polityka #tusk #berkowicz
Kagernak - Temu Berkowiczowi się chyba naprawdę bardzo nudzi albo chłop uzależnił się...

źródło: Screenshot_2024-08-18-21-39-26-80_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kagernak: A Tusk mu odpowiada na te tweety? Bo jeśli nie to zapewne on tylko czeka na konfrontacje którą przeniesie „na żywo” i w ten sposób pewnie myśli o poparciu.
  • Odpowiedz
@Kagernak: Berkowicz po tym, jak Braun się dostał do koryta... ekhm, ekhm, znaczy do Parlamentu Europejskiego, to albo mu się odkleiło, albo gra odklejonego.
  • Odpowiedz
@Kagernak: @M4rcinS @JasnyBanan @Squanto Po co Wy w ogóle reagujecie na tego debila? On sam sobie wystawia świadectwo i każdego rozsądnego człowieka nie obchodzi to, jakie wypociny on wypisuje. Ja bym się zajął bardziej prostowaniem fejków i manipulacji pisowców, a także wytykaniem ich hipokryzji, bo niereagowanie na ich przekaz utwierdza ludzi w przekonaniu, że za PiSu Polska była krajem mlekiem i miodem płynącym albo że PiS albo
  • Odpowiedz
@Kagernak: przyczepiło się gówno do okrętu i krzyczy "płyniemy" - Berkowicza najlepiej zmutować na twitterze, bo gwarantuję, ani on nic nie znaczy, ani nic wartościowego do powiedzenia nie ma i miał nie będzie
  • Odpowiedz
@Koziom: @matt-pitt Raz jak PiS puścił fejka o likwidowaniu ABW. Napisałem osobiście do premiera by tego nie robił i dostałem odpowiedz, że nic takiego nie ma miejsca i nie mają tego w zamiarze, napisal tam, że tylko zamierzają powołać nowych i zreformować troche ABW i z tymi fejkami od PiSu, to fakt miras. Człowiek jak by tak słuchal tylko PiSu to wyjdzie na debila później (
  • Odpowiedz