Wpis z mikrobloga

Kochani, z okazji zakręcenia kurka z pieniędzmi dla Ukrainy przez Niemcy oraz dla zachowania równowagi na tym śmiesznym portalu, proponuję w zabawe w memy nt. naszych braci i sąsiadów. Żebractwo, choroby weneryczne, roszczeniowość, korupcja, kłamstwa i halucynacje o wygranej wojnie - mile widziane ( ͡ ͜ʖ ͡)

#ukraina #heheszki #rosja #wojna
rasiarherr - Kochani, z okazji zakręcenia kurka z pieniędzmi dla Ukrainy przez Niemcy...

źródło: Screenshot 2024-08-17 at 23.49.17

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na szczęście to wolny kraj i nie będzie mi żaden zamordysta dyktował, jak żyć i co myśleć. A już na pewno nie lubię będę przed nim uciekał.


@Spuchaczu: Ten kraj powinien być wolny od ruskiej propagandy. Sio!
  • Odpowiedz
@Spuchaczu

@rasiarherr: nie ma szans, teraz jest moda na lizanie im fjuta, dopóki siedzą w obwodzie kurskim


@Spuchaczu człowieku jakkby isis #!$%@?ło się z ruskimi to bym miał dylemat komu kibicować. Obecnie nie ma takiego zdradzieckiego narodu jak ruskie. Wy tam nawet swoich zabijacie, a terroryści z isis chociaż szanują swoich w wierze, wy nikogo nie szanujecie, nawet samych siebie.
  • Odpowiedz
@Spuchaczu no tak, mam siedzieć spokojnie i nic nie robić, kiedy ruskie które już zaatakowały mój kraj, okradali go przez pół wieku, mordowali, gwałcili i grabili, a całkiem niedawno grozili, że jak zajmują ukrainę to kolejna będzie Polska. W międzyczasie grozili kilkutronie użycie bomby atomowej, przekupują margines z lewej i prawej, żeby nie było spokoju. W takich warunkach ja mam siedzieć cicho?
  • Odpowiedz
@rasiarherr

Żebractwo, choroby weneryczne, roszczeniowość, korupcja, kłamstwa i halucynacje o wygranej wojnie - mile widziane ( ͡ ͜ʖ ͡)


Piękne podsumowanie ruskiego miru xD
  • Odpowiedz
  • 0
A już na pewno nie lubię będę przed nim uciekał.

. A nazywanie tego

.A można nie kibicować żadnej stronie? Pić spokojnie piwko i śledzić, co odwalają?


Trzy zdania i 7 błędów.
@Spuchaczu: Do szkoły wracaj, bo tylko ujadasz a nawet podstawowych cech zwykłego człowieka nie posiadasz, jak choćby natywna umiejętność komunikacji.
  • Odpowiedz