Wpis z mikrobloga

Śmiesznie się wykop zmienia, dziś te same środowiska które płaczą o bany za ruskie g---o kiedyś klaskały uszami gdy pacyfikowano antyterrorystami oraz skazywano na więzienie i 12 000zł kary ludzi protestujących przeciwko honorwaniu stalinowskiego zbrodniarza we Wrocławiu przez PO

#ukraina #wojna #bekazlewactwa
Towarzysz_Pawulon - Śmiesznie się wykop zmienia, dziś te same środowiska które płaczą...

źródło: temp_file2790357724806211231

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filipterka25 i znowu twierdzisz że sam Bauman się mylił, komuchy które go teczkowały i wszyscy historycy w tym mu przychylni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Chcesz to mogę potem poszukać czy był ktoś w 46 koło Białego a jestem przekonany że był skoro Podlasie to było główny obszar ich działania, mimo że wiem że i tak nic to nie da i wywiniesz zaraz kolejnego fikoła aby bronić kacapskiego
  • Odpowiedz
i znowu twierdzisz że sam Bauman się mylił,


@Towarzysz_Pawulon: Całkiem możliwe, że zwyczajnie kłamał, żeby dorobić ideologię do wieszania gazetek ściennych. Facet miał przyzerowe przygotowanie bojowe, na pewno dali mu z d--y grupę bojową co odniosła sukcesy - panfiłowiec normalnie xD

Chcesz to mogę potem poszukać


@Towarzysz_Pawulon: Łał, załapałeś co trzeba zrobić by udowodnić tezę, ale wyręczę xD w okolicy zimy 46/47 to z WiN (jedynej z grubsza
  • Odpowiedz