Wpis z mikrobloga

#przegryw deberwuje mnie już ta ludzka kreatura @Batonoski. Nie dość że żyje z socjalu, to jeszcze grozi że będzie się upijał dzień w dzień. Za nasze pieniądze. Ehhh
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rimbolo Może i tak, ale niby taki Baton, jakim cudem dostaje tyle renty skoro najwidoczniej nie jest jakimś warzywem, udziela się na wykopie, i jeszcze stwierdza że „nie będzie trzeźwiał”?
  • Odpowiedz
  • 1
@RegitMell: Choroby psychiczne czy zaburzenia neurorozwojowe nie wykluczają możliwości korzystania z internetu. Często to jedyne miejsce, gdzie takie osoby w ogóle mają kontakt z innymi ludźmi.
  • Odpowiedz
@WaleWiadroO: To nie wiem coś ty z nim robił, że ci się zacinał po pół roku. Stary Xiaomi dopóki się nie zepsuł działal kilka lat doskonale, a byl za 600zł czy coś takiego
  • Odpowiedz
@Rimbolo Wiem o czym piszesz, ale jak dla mnie, ten gostek to zwykły symulant i tyle. Dwie lewe ręce do wszystkiego ale jakimś cudem udało mu się rentę wyłudzić. Powiesz że mam ból dupy o to, no i tak! Mam! I to straszny. Jakoś Baton nie wydaje mi się takim gostkiem, który powinien dostawać tak wysoką rentę
  • Odpowiedz
@RegitMell: jak dostanę raka od siedzenia na dupie i nadużywania używek, to cię oznaczę, pewnie się ucieszysz, a ja lubię jak ludzie się cieszą xd im więcej szczęśliwych ludzi tym lepiej
  • Odpowiedz