Wpis z mikrobloga

#przegryw deberwuje mnie już ta ludzka kreatura @Batonoski. Nie dość że żyje z socjalu, to jeszcze grozi że będzie się upijał dzień w dzień. Za nasze pieniądze. Ehhh
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RegitMell: traktują niektórzy tę rente jak jakieś wybawienie a pewnie i tak z 90% ludzi pracujących jest bardziej zadowolona z życia od niego. Za coś tą rente ma...
  • Odpowiedz
  • 3
@abuk123 a nie wydaje Ci się to dziwne że człowiek który pracuje normalnie, dostaje załóżmy te 4000 zł wypłaty miesiąc w miesiąc, a ta ludzka kreatura prawie 6000 zł? Chyba nie jest jakiś mega upośledzony, ręce ma skoro wypisuje te głupoty na wykopie, jak i zna obsługę komputera
  • Odpowiedz
@abuk123: Dokładnie xdd Normicki nieraz prawie sikają z nienawiści do tego gościa dziobnij, bo ma zawrotne 1500zl renty, a to, że w życiu nic dobrego go nie spotkało i zapewne nie spotka mają w dupie. Naważniejsze, że z ich zawrotnych podatków z kołchozniczej pensji ma rentę xdd
  • Odpowiedz
  • 1
@Rimbolo Ale 1500 zł. O takie pieniądze bym nawet dramy nie robił. Ale chłopie! Prawie 6000 zł za siedzenie na rencie? Serio? Nie robi to na Tobie wrażenia? To człowiek co przepracował 30 lat nawet emerytury takiej nie dostanie
  • Odpowiedz
@abuk123 a nie wydaje Ci się to dziwne że człowiek który pracuje normalnie, dostaje załóżmy te 4000 zł wypłaty miesiąc w miesiąc, a ta ludzka kreatura prawie 6000 zł?


@RegitMell: dostaje jeszcze mnie wypłaty miesiąc w miesiąc ale mimo to życzę mu jak najlepiej i niech korzysta ile się da. Jeśli kogoś nienawidzę to za to co mi zrobił a nie za to że ma w jakimś aspekcie życia
  • Odpowiedz
@WaleWiadroO: ja bym chciał bo kocham CS nad życie ale nie mam konputera tera :( ostatni raz grałem w konterka dzień przed tym jak wyszedł cs2, jakoś rok temu nie cały chyba, i na drugi dzień wyszedł CS2 i już nara gg nie chodził na moim złomie, a pare miesięcy temu nawet ten stary konputerek mi sie rozwalił i tera siedze na takim komputerku co go z piwnicy przyniosłem i
  • Odpowiedz
@RegitMell: Ale jakoś zapewne byś się nie zamienił z niepełnosprawnymi, którzy nie musieli sobie zapracować. Lepsze normalne życie, niż gnicie i renta,.prawda?
  • Odpowiedz