Wpis z mikrobloga

Napierdzielano się z babek jeżdżących na hulajnogach po promocję do #rossmann, a cebulaki atakują wszędzie xD W aplikacji Orange jest gierka w stylu „memory” - odkrywasz dwie karty i szukasz pary. Odkrycie dwóch kart i ich ponowne obrócenie zajmuje około 2 sekundy (animacja obracania kart, oznaczenie trafienia/nietrafienia pary itd). Par do znalezienia jest 6. Zakładając że trafisz 100% za pierwszym strzałem (co jest mało prawdopodobne), powinno zająć to jakieś 10-12 sekund przy klikaniu bez zastanowienia. Tymczasem tabela aktualnych wyników kształtuje się następująco xD Nie wiem czy wykorzystywany jest jakiś bug w apce czy jakieś „zawieszanie” aplikacji przed podjęciem decyzji (to i tak za krótkie czasy imho), ale wygląda na to, że dla chcącego nic trudnego xD No chyba, że na iOS ta gierka tak zamula ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#orange #polakpotrafi
ciezki_przypadek - Napierdzielano się z babek jeżdżących na hulajnogach po promocję d...

źródło: IMG_0110

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ciezki_przypadek:Najlepsze jest to że rzecznik Orange twierdzi że wszystko jest w najlepszym porządku. Konkurs jest ustawiony, albo mają gdzieś że ludzie oszukują. Pisałem już o tym na wykopie do #orangeexpert ale zero odzewu. Na forum Orange też piszą że tylko oszuści są w top 10. Nawet na Telepolis były 2 artykuły o tym pseudo konkursie.
  • Odpowiedz