Wpis z mikrobloga

Bayzedzika chyba mocno zabolała dupa, że usuwa takie odpowiedzi xD I nie dziwcie się później, że ludzie się uprzedzają do określonych grup widząc zachowania takie jak prezentuje ten troll myślący, że działa na korzyść Ukrainy xD

#ukraina #rosja #wykop
LukaszN - Bayzedzika chyba mocno zabolała dupa, że usuwa takie odpowiedzi xD I nie dz...

źródło: firefox_pqMAUXMMVO

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@3cb6f20036 może już dodał, nie wiem ¯_(ツ)_/¯ To była moja pierwsza i ostatnia interakcja z tym typem, szkoda czasu.

gdzie masz wydumana afere z tego ze moderacja robi to przeciw czemu ludzie gineli w 1981?


@robertkk: tak, ludzie ginęli po to, żeby co głupsze wykopki mogły floodować portal rysunkiem gościa podcierającego dupę ruską flagą. Żeś to wymyślił, jestem pod wrażeniem.

Wstawmy teraz zamiast rosyjskiej flagi ukraińską - pierwszy byś
  • Odpowiedz
tak, ludzie ginęli po to, żeby co głupsze wykopki mogły floodować portal rysunkiem gościa podcierającego dupę ruską flagą


@LukaszN: wroc sie do szkoly jesli nie zalapales

Wstawmy teraz zamiast rosyjskiej flagi ukraińską


nie, zrobilem nawet post gdzie wysmialem wstawianie tego bo nikogo to nie rusza
  • Odpowiedz
@3cb6f20036: Przecież to norma. Na głównej znikają bo tam jest minusowanie, więc blokowanie nic nie daje, dalej widać jakie post ma poparcie. Siedzą na mirko i blokują niewygodnych. Takie lekko zagubione w wielkim świecie dzieciaczki.
  • Odpowiedz
@LukaszN: Nikogo to nie obchodzi że dostałeś bana, wpadłeś na czarną listę, usunięto ci post lub komentarz czy moderacja ci coś oznaczyła lub ściągnęła. To nie ma nic wspólnego z ukrainą ani rosją. Czemu to tak tagujesz? Na czarną precz jak nie potrafisz otagować gównowpisów jako gównowpisy
  • Odpowiedz
  • 0
Czemu to tak tagujesz? Na czarną precz jak nie potrafisz otagować gównowpisów jako gównowpisy


@gryyyn:
1. bo mam taką ochotę
2. na tych tagach bywa ten troll

I bardzo miło mi będzie rozgościć się na twojej czarnej liście, zresztą, parafrazując ciebie - nikogo to nie obchodzi, więc nie wiem po co o tym informujesz xD
  • Odpowiedz