Wpis z mikrobloga

@ArystokracjaPomarancza: Ale z ciebie marny troll, wypwiedzi to same spekulacje, niedomówienia, manipulacja znaczeniowości a omijanie meritum to chyba najbardziej kretyńska metoda serii pytań o oczywiste i powszechnie zrozumiałe fragmenty kontekstu. Brawo, myślałem że ktokolwiek byłby w stanie udawać ruskiego trolla aly ty udowodniłeś że można nawet w takiej kwestii być nieudacznikiem. Musisz mieć ciężko ze swoimi zaburzeniami aspołecznymi zmuszającymi cię do irytowania innych i jednocześnie być w takiej nizinie intelektualnej
  • Odpowiedz
@ArystokracjaPomarancza: Pięknie sam się orasz, po ilościach akcji wychodzi, że spędzasz dziennie 14x więcej czasu na wykopie niż ja. Musze przyznać że mnie zaskoczyłeś, niedoceniałem twojej głupoty. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@ArystokracjaPomarancza: Jak ty nawet przed wakacjami tak samo napieprzałeś, do tego po pierwszych aktywnościach wyraźnie widać że to nie jest twoje pierwsze konto. Ty nawet na wykręty jesteś za tępy. Pieprzysz se te ściemy ale i tak wszyscy wiedzą jak jest, ba, wręcz tym potwierdzasz.
  • Odpowiedz
@ArystokracjaPomarancza: akurat to jest najmniej ważne i w żaden sposób nie zmienia twojego aspołecznego zaburzenia i niedoboru mózgu w organiźmie, a to że akurat chcesz przekonywać do tego elementu bez jakiegokolwiek znaczenia tylko dodatkowo dowodzi wyżej wymienionych ułomności. Świetnie spędzasz wakacje, 24/7 na wykopie. :-). Ja wykop mam do zabijania czasu w pracy, a ty przegrywie do spędzania wakacji. ¯\(ツ)/¯
obk - @ArystokracjaPomarancza: akurat to jest najmniej ważne i w żaden sposób nie zmi...

źródło: 1000000686

Pobierz
  • Odpowiedz