Wpis z mikrobloga

Załóżmy taki przypadek:

Facet ma mordę Oskarka albo nawet Chada, ale jest na tyle nieśmiały, cichy i spokojny ( bez żadnego upośledzenia czy fobii) że nie umie tego wykorzystać w relacjach damsko męskich.

Jednocześnie za każdym razem to kobieta go podrywa, bierze sprawy w swoje ręce i koniec końców laduja razem w związku.

Znacie takie przypadki z życia?

#przegryw #przegrywpo30tce #podrywajzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bulbulator90: Nie ma takich sytuacji. Wbrew temu co mówią na wykopie, dobra morda jest niczym jeśli nie masz osobowości. Często obserwują mnie dziewczyny, wielokrotnie słyszałem, bezpośrednio i od znajomych, że dziewczyny uważają mnie za atrakcyjnego. Od ok. 16 roku życia normalnością są dla mnie sytuacje w których, dziewczyna mnie zagaduje, czy nawet wprost adoruje jeśli tylko wyjdę z domu. Nigdy nie miałem dziewczyny (28 lvl), bo po prostu nie potrafię
  • Odpowiedz
@OrionTheWarrior: Generalnie polki są mega bierne, nieśmiałe i skryte. Totalnie nie do ogarniecia dla kogoś takiego jak ja, ryj w niczym nie pomoże. Sytuacje z polkami były takie, że np. po wyjściu ze znajomymi, na drugi dzień dostawałem smsa z nieznanego numeru w stylu "cześć, jestem Ania ta w niebieskim sweterku, poznaliśmy się wczoraj, pamiętasz mnie?" Ja na to, że "tak" ona "co tam?", ja ze "fajnie" i rozmowa się
  • Odpowiedz
@bulbulator90: gdy widzisz babę pierwszy raz, to oczywiście najważniejszy jest wygląd. Nie ma co ukrywać - jeśli chcesz, żeby nieznajoma dziewczyna dostrzegła Cię na ulicy i w ogóle żeby się za Tobą oglądały, to musisz po prostu im się podobać. Charakteru przecież nie widzi laska, którą spotkałeś pierwszy raz w życiu.

Niemniej gdy się jej spodobasz, to kolejnym etapem jest nieodstraszenie jej, w czym rolę odgrywa już przede wszystkim temperament.
  • Odpowiedz